В Житомирі влада намагається ліквідувати Антикорупційний штаб ДемАльянсу

Вікна офісу ДАСудовий позов про розірвання договору оренди та побиті вікна офісу ― ось такий початок тижня у команди Житомирського ДемАльянсу.

Активісти заявляють про початок тиску на організацію з боку влади.

На початку місяця в ДемАльянсі анонсували відкриття Антикорупційного штабу та громадської приймальні за адресою: м. Житомир вул. Хлібна, 25. За дивним збігом обставин приміщення вже якось “мінували аноніми”.

Комунальне підприємство “Агенція регіонального розвитку”, яке здає офіс для Житомирської команди ДемАльянсу, подало позов з вимогою звільнити приміщення. Жодних претензій чи переговорного процесу не було, тому судова повістка стала сюрпризом. Очевидними є наміри влади позбавити активістів ДемАльянсу орендованого приміщення.

“Раніше ми стикалися із залякуваннями, розклеюванням провокаційних листівок, “агресивною алергічною реакцією” чиновників на нас. Зараз вони перейшли до більш активних дій. Це ознака того, що наша команда займається реальними справами? і тому ми не зійдемо з обраного шляху”, коментує ці події голова Молоді ДемАльянсу у Житомирі Іван ФУРЛЕТ.

Позовна заява підписана керівником Агенції регіонального розвитку, чоловіком Наталії ЛЕОНЧЕНКО, яка  e свою чергу є заступником міського голови Житомира Володимира ДЕБОЯ.

Наша діяльність - як кістка в горлі багатьом провладним структурам, адже вони не дуже люблять, коли їх змушують дотримуватись чинного законодавства.

Ці події ми розцінюємо не інакше як тиск на Демократичний Альянс: спроби позбавити нас ресурсу, залякати та мінімізувати нашу активність. Що ж, доведеться знову розчаровувати цих “мучеників державної служби”. ДемАльянс діятиме незважаючи ні на що. Кожен чиновник, якому це не подобається, вже завтра може звільнити своє робоче місце”підсумовує голова Житомирської організації політичної партії Демократичний Альянс Дмитро ТКАЧУК.


Коротко про діяльність Житомирського ДемАльянсу:

  1. Запобігли придбанню джипа за бюджетні 500 тис. грн. для мера Житомира В. ДЕБОЯ;
  2. Розкрили і оприлюднили схему монополізації ринку приватних пасажирських перевізників;
  3. Захистили право житомирян на мирні акції протесту, скасувавши в суді рішення виконкому.
  4. Борються за оприлюднення генерального плану міста
  5. Розкрили схему незаконного вилучення автомобілів ДАІшниками та здирництва на “штрафмайданчиках”
  6. Бореться з нецільовим використання коштів в службі автомобільних шляхів
  7. Відстоює законну вартість закордоного паспорту ― 170 грн.
  8. Безкоштовно консультує громадян щодо відстоювання своїх прав та інтересів...