Яма на ямі – по різній ціні

Фото m-studio.net.ua

Фото m-studio.net.ua

Яма на ямі – про українські дороги. Не кажучи про села, ситуація жахлива навіть у столиці Закарпаття.

Центральна вулиця – вкрита вибоїнами, розриті під ямковий ремонт стоять такими вже з десяток днів, а місто оплачує неякісну роботи більш як у двічі дорожче, ніж має.

ДорогІ дорОги – золоте дно для ремонтників і бездонні витрати для бюджету.

Погано зроблені одного разу, вони вкриваються вибоїнами скоріше, аніж водії міняють шини між сезонами.

 Проспект Свободи – одна з центральних вулиць міста, для автівок – справжній атракціон, для водіїв – перевірка на вправність.

Маневрують автівки не лише між природніми ямами. Левову частку з них поглибили ремонтники, аби потім закрити новим шаром. От тільки закінчувати почате вони чомусь не поспішають, і по розритих ямах водії їздять вже з десяток днів.

Така ситуація спонукала активістів поцікавитись ремонтом грунтовно, в тому числі цифрами, нормами і фінансуванням. Тут то й з"ясувався цікавий факт: роботи проводять за ціною ям завглибшки 5-7 сантиметрів. Порівнявши цифри на папері, що, як відомо, стерпить все, із реальністю, виявили солідну різницю. Насправді глибина найбільших ям не перевищує 2-3 сантиметри уже після вирубки ремонтниками.

Звісно, згідно з нормативами,  такі ями також підлягають вирівнюванню в обов"язковому порядку, втім, ціна ремонту різниться в рази і виливається в чималі суми.

Якщо це не халатність і не помилка, а провернута з метою наживи махінація, то відповідальність за це, передбачена кримінальним кодексом України, – чимала. Копійка до копійки, за півтора роки ямкового псевдоремонту чимало коштів набилось до чиїхось кишень замість благоустрою міста. Наразі ж ужгородські активісти чекатимуть реакції від правохоронців, адже виходить, що українські ями вкриті золотом.

Джерело: m-studio.net.ua