В Ужгороді люди відвоювали продану прибудинкову територію (ВІДЕО)

Громадяни прийшли на сесію і домоглися свого. Фото zakarpattya.net.ua

Громадяни прийшли на сесію і домоглися свого. Фото zakarpattya.net.ua

Мешканці "конфліктної" ділянки по  Годинки-Достоєвського відстояли прибудинкову територію: сесія скасувала дозвіл на забудову. 

На початку засіданя сесії Ужгородської міської ради у залі зареєструвались усі 60 депутатів - за питання про відміну рішення на дозвіл забудови прибудинкової території по Годинки-Достоєвського, яке розглядалось на сесії першим, депутати голосували у повному складі.

Після обговорення можливих варінатів виходу із ситуації, що склалась, депутати попунктово голосували про скасування рішення від 30.09.2004 року №394, на підставі якого проводився аукціон з продажу земельної ділянки у межах вулиць Годинки-Достоєвського.

Затим - про скасування рішення щодо надання дозволу на проведення земляних робіт, про скасування дозволу на відведення земельної ділянки.

Крім того, позитивно проголосували  звернення депутатів майже з усіх фракцій міської ради щодо можливості віднайдення ділянки у межах міста, яка б стала для забудовника рівноцінною заміною "конфліктної" ділянки.

Усі рішення, що стосувалися припинення робіт із забудови території, депутати голосували у кількості 58-59 голосів "за". Кожне з них присутні на сесії мешканці будинків по Годинки-Достоєвського зустрічали оплесками.

І, хоч виступаючи, представник забудовника, адвокат Ігор Фартушок зазначив, що прийняті міськрадою рішення по скасування попередніх рішень по забудові ділянки незаконні, і "будь-який суд такі рішення скасує", депутати таки підтримали мешканців у їх намаганнях зберегти незабудованою прибудинкову територію.