В Україні офіційно задекларували свої доходи 3770 мільйонерів та 4 мільярдери!

Мільйонери фото akhe infoВизначальним і доволі цікавим є той факт, що значна частина з них це в минулому або зараз – чиновники.

За підсумками цьогорічної кампанії із декларування доходів та майнового стану, громадянами  до Міністерства доходів і зборів України було подано майже 665 тис. декларацій на загальну суму 48,7 млрд. гривень.

З них майже половину, або 24 млрд.грн., задекларували «мільйонери», яких в Україні, за даними Міністерства, налічується 3770.

Ще четверо громадян задекларували доходи у розмірі більше мільярда гривень.

Так на Київщині 160 мільйонерів задекларували свої доходи на загальну суму майже 775 мільйонів гривень.

У 2013 році на Львівщині більше 1 млн гривень задекларували 164 громадянина (у 2012 році - 127). Сума їх доходів становить 463,9 млн.

Побільшало мільйонерів і на Тернопільщині. Як свідчать подані декларації, їх стало на 10 більше, ніж торік. 21 громадянин задекларував доходи у сумі понад 1 мільйон гривень. За даними працівників Мінстерства доходів та зборів, основними джерелами отримання прибутку мільйонерів є інвестиційний прибуток, заробітна плата, іноземні доходи, успадковане майно.

Підсумки деклараційної кампанії на Одещині: 40 мільйонерів. Задекларована цією категорією громадян сума доходу склала понад 135 мільйонів гривень. При цьому, 26 з них задекларували доходи до 5 мільйонів гривень, а 14 - понад 5 мільйонів гривень. Найбільший відсоток поданих декларацій мільйонерами - це доходи, отримані від продажу нерухомості.

У Сумській області податкові органи зареєстрували вісім жителів регіону з доходами 1 млн. грн і більше, одержаними в 2012 році, тоді як у 2011 році їх було зареєстровано 11 осіб.

Під час кампанії "Декларування 2013" 107 громадян задекларували доходи, що перевищують 1 мільйон гривень, що на 57 осіб більше, ніж минулого року. Про це сказала під час прес-конференції начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька. Запорізькі "мільйонери" задекларували отримані минулого року доходи на загальну суму майже 429 мільйонів гривень. Після проведених перерахунків до місцевих бюджетів надійде 11,3 мільйона гривень.

З року в рік у Криму збільшується кількість громадян, що декларують мільйонні доходи. За підсумками минулої кампанії декларування,  77 жителів півострова відобразили у своїх деклараціях доходи на понад мільйон гривень. Мільйонери є майже в усіх регіонах Криму, при цьому лідерами з отримання значних статків є м. Сімферополь і м. Ялта.

Під час кампанії декларування доходів за 2012 рік на Херсонщині 16 громадян задекларували доходи більше 1 млн.грн. Усього вони подали декларації на 50,1 млн.грн. Такі доходи мільйонери отримали від продажу корпоративних прав (11,7 млн.грн.), нерухомого майна (понад 2,9 млн.грн.), іноземних доходів (1,2 млн.грн.), отримання дивідендів 7,4 млн.гривень, отримання дарунку – 4,6 та інші доходи – 22,3 млн.гривень.

Безумовно, в кожній області України є мільйонери, а їх кількість можна подивитись на інтерактивній карті.

 Григорій Іванченко