Рада дня: депутати на карантині загубили 45 мільярдів (+відео)

ICTV

ICTV

Рада хронічно хвора. У парламенті епідемія брехні, лицемірства та казнокрадства. Обранців взялася лікувати комік-трупа "Маски», котра оформилась у сатирично-демократичну партію України. Але до Ради коміків  міліція не пустила.

«Будь ласка, це ж для нормальних людей. Я це можу продемонструвати. Це шкоди не принесе», - каже народний артист України Борис Барський, демонструючи принесені ліки.

Депутатам рекомендували мазь «Казнокрадин форте», аби гроші до рук не липли. А рівень сумління має підвищити «Совістін» та «Неподкупін». Крім того, «швидка політична допомога» була укомплектована «Налогоплатином», який  стимулює бажання заплатити податки і жити чесно.

Депутати  від лікування відмовилися. Навіть покращити зір не захотіли.

«Світ очима народу" - очні краплі. Дуже корисна річ. Люди починають бачити очима народу», - каже лідер СДПУ Георгій Делієв.

Очі в урядовців розплющилися і без ліків. Учора вони не встигли внести до Ради бюджет - 2014, як одразу його відкликали. Реальності злякалися, - впевнена опозиція.

«Коли вони прислали і самі прочитали, що написали , то перелякались, і швидко, щоб опозиція не розкритикувала жорстко, його забрали з парламенту», - говорить голова фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

У бюджеті бракує сорока п’яти мільярдів гривень - підрахував Арсеній Яценюк. Про дефіцит заговорили й регіонали.  Вони запропонували економити.

«Нам треба зараз максимально скоротити всі витрати, які ми можемо скорочувати. У першу чергу, самої Верховної ради, Кабінету міністрів, усіх міністерств, адміністрації президента», - зазначає народний депутат України, фракція Партії регіонів Сергій Тігіпко.

Сьогодні в регіоналів втрата.  З фракції  вийшов Ігор Марков  і почав приміряти імідж опозиціонера.

«І слово «режим» використовував. Точно! Точно! Але спочатку ми про це говорили зі своїми товаришами. Настав час - ми стали говорити про це публічно», - каже народний депутат України Ігор Марков.

Ігор Марков заявив, що ходитиме до ради, допоки не заблокують його картку. Суд позбавив його мандата. Тепер його доля в руках ЦВК.

«Сьогодні ми чекаємо на постанову ЦВК з рекомендаціями щодо подальших дій стосовно Маркова: чи блокувати картку, чи ні», - каже голова комітету ВР з питань регламенту Володимир Макеєнко.

Поки ЦВК думає, Ігор Марков уже надумав створити політичний проект і братиме участь у президентській кампанії. Про методи політичної боротьби Ігоря Маркова добре відомо.

Попри опозиційну риторику, в опозиції не вважають  екс-регіонала своїм.

«Він в опозиції до будь-кого, хто заважає творити його темні справи», - говорить народний депутат України, фракція партії «УДАР»Едуард Гурвіц.

Коміки, переодягнені на медиків, вважають, що парламент - розплідник хвороб, і вони взяли його на карантин, аби хвороби не поширювалися.

ICTV, Факти