У Верховній Раді заборонили купівлю нових автомобілів

Фото Вести

Фото Вести

На забезпечення нардепів автомобілями у 2013 році було виділено майже 36 млн. грн, але нових машин не закуповують. Про таке повідомляє сайт «Вести».

Голова регламентного комітету Ради, регіонал Володимир Макєєнко, готує законопроект, який мінімізує витрати на автопарк Верховної Ради. Перші кроки з «оптимізації» гаражу ВР вже зроблені – парламентський автопарк перестали оновлювати.

«Щоб заощадити на транспорті, треба позбутися гаража. Ми вже заборонили купівлю нових автомобілів, але продавати старі «Шкоди» немає сенсу – за них багато не виручиш».

За словами Макєєнка, мораторій стосується не тільки закупівлі нових авто, а й прийому на роботу працівників. А для перехідного періоду ліквідації автопарку Макєєнко раніше пропонував обладнати машини Ради лічильниками і дозволити водіям заробляти собі на життя в якості таксі.

За інформацією «Вестей», зараз в автопарку Ради – 219 «залізних коней». На Mercedes-Benz їздить керівництво Ради, на Toyota Camry – лідери фракцій і керівництво апарату, депутати – на Skoda і Opel Astra.

Незважаючи на те, що цього року на автозабезпечення нардепів було виділено майже 36 млн. грн, нових машин не закуповують.

«Автопарк застарів – його оновлювали ще на початку 2000-х. Тоді купили більше сотні машин. Сьогодні більшість авто відслужили по 10 років. Не дивно, що вони часто ламаються», – сказав «Вестям» один з водіїв Сергій Н. За його словами, раніше в гаражі було працювати престижно, можна було« дослужитися» до квартири і отримати «подяку» від депутата. «Сьогодні складно вибити навіть якусь запчастину. Нас затиснули з лімітами на паливо: бензину дають на 100-120 кілометрів на день. Проїхав з правого берега на лівий, а далі викручуйся» , – скаржиться водій, додавши, що в гаражі багато звільняються через зарплати на рівні 3 тис. грн.

Комуніст Спиридон Кілінкаров, голова одного з комітетів, їздить на Toyota Camry. Каже, що автомобілю кілька років, але він у доброму стані.

«Я проти ліквідації гаража. Часто авто Ради зустрічають різні делегації. Крім того, в автопарку не тільки легковики. Там і вантажівки, і техніка для прибирання снігу. Якщо ліквідувати гараж, то доведеться наймати авто у приватних підприємств, що обійдеться дорожче».

УДАРівець Валерій Карпунцов упевнений , що гараж ВР хочуть ліквідувати не заради економії: гараж на вул. Щорса стоїть на декількох гектарах дорогої землі й оточений елітними новобудовами.

CorruptUA