Прокуратура завершила розслідування у справі керівника військового ліцею імені І. Богуна

Фото DT.UA

Фото DT.UA

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування та скерувала до суду матеріали кримінального провадження стосовно директора Київського військового ліцею імені І. Богуна, викритого на одержанні хабара у 5 тис. доларів США.

За результатами розслідування, посадовцю, який до того ж має звання генерал-майора, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України - Одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. 

Свою вину директор ліцею визнав частково.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровані до Києво-Святошинського райсуду Київської області для розгляду по суті. Державне обвинувачення у суді підтримуватиме прокуратура Києва.

Нагадаємо, 11 липня поточного року працівники прокуратури Києва та СБУ затримали посадовця у м. Боярка Київської області, де розташований навчально-оздоровчий комплекс військового ліцею. Генерал-майора викрили під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тис. доларів США за позитивне вирішення питання щодо вступу абітурієнта до навчального закладу.

У подальшому за клопотанням слідчого прокуратури суд відсторонив директора військового ліцею від займаної посади.

NOOCRAT