За хабарництво волинський митник відбувся умовним терміном

Фото provolyn.com

Фото provolyn.com

На Волині за матеріалами Служби безпеки України засуджено колишнього співробітника Міндоходів. Щоправда, чоловік обійшовся лише умовним терміном позбавлення волі.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

Набув чинності вирок Нововолинського міського суду щодо обвинувачення колишнього співробітника внутрішньої безпеки ГУ міністерства доходів та зборів у Волинській області, який неодноразово одержував неправомірну вигоду від підприємців.

Під час судового розгляду доведено, що правоохоронець, виконуючи функцію протидії корупції на митному посту «Володимир-Волинський» Ягодинської митниці, одержував гроші від представників підприємств, котрі здійснюють імпорт транспортних засобів. За неперешкоджання митному оформленню суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності були змушені сплачувати зловмиснику по 20 доларів США за кожен розмитнений автомобіль.

Загалом правоохоронці задокументували одержання правопорушником 2700 доларів США неправомірної вигоди.

Суд визнав колишнього співробітника Міндоходів у Волинській області винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 та частиною 4 статті 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік та з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах і посади, пов’язані зі здійсненням функцій представника влади на три роки.

Також суд позбавив засудженого спеціального звання – «майор податкової міліції».

ІА ZIK