Суд над «ніжинським Лозинським»

Багрінцев 300 250На 12 вересня заплановано попереднє судове засідання у справі  ніжинського депутата Багрінцева, якого наприкінці травня заарештували за підозрою у навмисному вбивстві, що сталося  18 травня у Києві.

За версією слідства, депутат вчинив кримінальне правопорушення в Оболонському районі столиці, де в одній із квартир сусіди знайшли тіло 51-річної Наталії Ковалевської. Як показала медична експертиза, мати двох неповнолітніх дітей загинула внаслідок переломів кісток черепа.

За інформацією правоохоронців, депутат більше року мав близькі стосунки зі своєї жертвою. Як свідчить слідство, скоріш за все приводом для вбивства стали ревнощі, що переросли в бійку.

Раніше інтернет-сайтом ПІК повідомлялося про те, що в рамках досудового слідства проведені і отримані результати 85 експертиз. Також допитані 47 свідків, проведено 5 одночасних допитів свідків і підозрюваного, проведено відтворення обставин події за участю судово-медичного експерта, під час якого підозрюваний детально розповів про обставини скоєного ним злочину.

Наразі кримінальне провадження передано до Оболонського районного суду міста Києва. 12 вересня о 14:30 колегія суддів у складі  В.Є, Літвінова, Т.В. Андрейчук, А.М. Майбоженка розпочнуть розгляд справи № 756/12596/13-к за підозрою депутата Багрінцева у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Нагадаємо, що підозрюваний був обраний депутатом за партійним списком ВО «Батьківщина». Але через співпрацю з ніжинським екс-мером хабарником Приходьком у березні цього року його було виключено з лав опозиційної сили.

Проте, за весією  народного депутата Олега Ляшка,  «Батьківщина»  сфальсифікувала документи про виключення Багрінцева з членів партії.