Оцінка роботи сайту «Контактний центр міста Києва 1551»

Не так давно чиновники Київської міської державної адміністрації вихвалялись тим, що запустили сайт контакт-центру «1551», завдяки якому можна залишити звернення через інтернет, не дзвонячи на лінію «1551».

Я вирішив перевірити, як працює нова служба, і залишив звернення, в якому просив повідомити мені контактний телефон Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Питання досить просте, відповідь на яке у Google можна знайти дуже швидко.

Знайдено в Google

Перше ж посилання з пошукової системи веде на сайт КМДА, де є запитувана мною інформація.

Сайт КМДА

Моє звернення зареєстрували 22 липня. Працівники контактного центру призначили відповідального та встановили дату виконання — 6 серпня. Тобто, 15 діб.

Проте 6 серпня відповідь мені надана не була. Відреагували на моє звернення лише 12 серпня, тобто, через 21 день після його реєстрації і через 6 днів після встановленого КМДА дедлайну. При цьому, електронною поштою сповіщення мені не надходило. Тобто, я мав щодня заходити на сайт та перевіряти стан обробки.

Сайт 1551

Отож, роботу сайту «Контактний центр міста Києва 1551» особисто я оцінюю на 2 бали. Адже на завдання, виконання якого потребувало тільки однієї хвилини, реально було витрачено 21 день. Більше того, виклнавці не вклалися у строки, які самі ж і встановили.

Але, була і невеличка приємність — 20 серпня мені подзвонили з Департаменту транспортної інфраструктури та хотіли додатково усно повідомити про стан розгляду мого звернення, надати свій номер телефону. Проте все одно це задовго для такої простої задачі.