Тюремники кажуть, що їх колега нікого не бив – лише підробив свій диплом

Тюрма 300 - 250У Державній пенітенціарній службі спростували інформацію про те, що керівництво Ширяєвського виправного центру Одеської області знущалося на засудженими.

Про це повідомила прес-служба відомства, коментуючи повідомлення прокуратури Одещини про побиття засудженого за відмову робити гімнастику.

"Факти побиття засуджених начальником установи ні при особистому огляді засуджених, ні документацією медичного закладу не підтверджено. Крім цього, документально утримання осіб у штрафному приміщенні з температурою +10 градусів за Цельсієм (що є значно нижчою від нормативно належної + 18 градусів) також не зафіксовано", - заявили в ДПтС, повідомивши про результати власної перевірки Ширяєвського виправного центру.

Водночас, за повідомленням тюремників, під час перевірки знайшли інші порушення, які переважно стосувалися побуту, харчування ув'язнених та соціально-виховної та психологічної роботи з ними.

Окрім того, у ДПтС повідомили, що стосовно керівника Ширяєвського виправного центру у січні відкрили впровадження "за підозрою у придбанні ним підробленого диплому про вищу освіту для сприяння призначенню його на дану посаду і відповідного просування по службі".

21 червня 2013 року, за даними тюремників, прокуратура запідозрила посадовця у зловживанні повноваженнями.

"У зв’язку з наявністю низки прорахунків та упущень у роботі даної установи керівництвом відомства було звільнено з посади начальника Ширяєвського виправного центру", - повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Українська правда