Пучка проти ніжинців: 2:0 на користь депутата

Табаско15 серпня цього року до великої зали Ніжинського міськвиконкому знову прийшли мешканці житлового мікрорайону по вулиці Шевченка 112, 114, 116. Привело їх туди, за висловами самих мешканців, «питання життя або смерті».

На порядку денному сесії Ніжинської міської ради стояло питання обмеження часу роботи нічного клубу «Табаско», власником якого є депутат міської ради від Народної партії Ігор Пучка.

Ніжинці мали велику надію, що цього дня зрештою закінчаться їхні майже десятилітні поневіряння та пусте блукання занадто заплутаними коридорами міської влади.

Люди вже не вперше приходять до міськвиконкому з вимогою обмежити роботу нічного клубу, який розташований  посередині житлового кварталу і прибудований до багатоквартирного будинку.
Нещодавно на засіданні виконавчого комітету літня жіночка навіть погрожувала себе підпалити в знак протесту.

Коротка історія цієї трагедії така: ще на початку 2000-х років підприємець Пучка придбав продуктовий магазин. Згодом, коли магазин збанкрутував, підприємливий майбутній депутат зробив з нього звичайну «розливайку», а через деякий час переобладнав заклад у нічний клуб.
Для того, щоб не було проблем з контролюючими органами ніжинський екс-мер Приходько підмахнув Пучці та протягнув рішення виконкому, де нічний клуб зветься «бутербродною», а графік роботи встановлений з 19:00 до 4 години ранку.

Про близькі стосунки екс-мера Приходька та Пучки свідчить те, що останній неодноразово набував за доступними цінами комунальне майно, земельні ділянки, а у 2010 очолив Народну партію, якою до того часу керував екс-мер. Саме за списками цієї партії Ігор Пучка став депутатом міськради, а потім балотувався до парламенту.

Та на минулій 42 сесії міськради обурену громаду чекало чергове розчарування. Потрібне людям, як повітря, рішення прийняте не було. Проголосувало «За» всього 22 депутати при потрібних 26 голосах. Ті ніжинські депутати, що зіграли на руку Пучці, не приховували своїх мотивів. Вони майже відкрито говорили, що напередодні з ними по телефону зв’язувалися і сам екс-мер Приходько, і сам Ігор Пучка, а деяких взагалі запрошували на вечерю до нічного клубу.

Обурені люди, що втратили чергову надію, розгублено дивилися на місцевих обранців. З їх вуст лунало лише одне запитання: «Як нам тепер жити?».

Слід зазначити, що за місяць до цього ніжинський виконком також відмовив ніжинцям у вирішенні цієї проблеми. Очевидно, що депутат Пучка і його товариш екс-мер Приходько застосовували свій «авторитет».
- "Засуджений Хабарник Приходько продовжує керувати!, – заявили присутні на сесії ніжинці – але ми не зупинимося, будемо боротися далі! Бо ми не можемо так жити. Пучка заради грошей іде по трупах".