Екс-генпрокурор Піскун попросив політичного притулку у Франції

Фото з сайту podrobnosti.ua

Фото з сайту podrobnosti.ua

Колишній генпрокурор і старожил української політики Святослав Піскун офіційно попросив політичного притулку у Франції.

Таку сенсаційну звістку оприлюднив народний депутат Володимир Ар'єв. За його словами, еміграція Святослава Піскуна була вимушеною. 

За кордоном Святослав Піскун  проживає вже давно. Тож, чутки про те, що він планує отримати прихисток в одній з європейських країн, з'являлися й раніше. Але досі усі подібні повідомлення не знаходили підтвердження.

Повернути додому колишнього генпрокурора хоче керівництво нинішньої прокуратури. Відтак, він просить політичну притулку у Франції. Про це ТВі телефоном повідомив народний депутат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв.

"Піскуна хочуть повернути, аби вибити покази проти Юлії Тимошенко", – заявив депутат-опозиціонер.

"Генпрокуратура має повернути Піскуна в Україну і покарати. Піскун має понести покарання, бо вчинив багато зла", – вважає адвокат Тетяна Монтян.

Як відомо, Святослав Піскун у 2005 році, обіймаючи посаду Генерального прокурора, закрив справу ЄЕСУ проти Юлії Тимошенко. У травні 2012 року генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що той може бути притягнутий до кримінальної відповідальності через закриття цієї справи.

Востаннє  Піскун двав про себе знати  на початку поточного року. Він підтердив, що перебуває на лікуванні в одній з країн ЄС, але емігрувати туди не збирається.

Відтоді його ніхто не чув. Мобільні телефони екс-прокурора мовчали. У Франції в офісі захисту біженців інформацію про те, що Піскун просить політичного притулку, поки не підтверджують.

ТВі