Мер Львова переселяється у віллу вартість майже чотири мільйони гривень

Фото з сайту ru.tsn.ua

Фото з сайту ru.tsn.ua

До лютого 2014 року міський голова Львова Андрій Садовий разом із сім'єю переселиться до нового будинку.

Нещодавно пан Садовий з дружиною Катериною придбали будинок, площею 695 квадратних метрів на вулиці Стрілецькій, 1. Будинок розташований поруч з музеєм народної архітектури й побуту "Шевченківський гай", інформують Львівські новини онлайн.

"Ми уже підписали документи й за новий будинок віддаємо помешкання на вулиці Рудницького, яке оцінено у 1,395 мільйона гривень, а також 2,5 мільйона гривень, які ми отримали від продажу акцій нашої спільної з дружиною власності", -- повідомив мер Львова.

Ділянка, на якій розташований будинок, займає 7 "соток". Що ж до житлової площі, то вона становить 234 квадратні метри. Будинок має три поверхи.

Цей будинок, як пояснив Андрій Садовий, його сім'я побачила ще минулоріч. А тепер хоче до нього переселитись. "Було б добре справитись до Різдва", -- сказала Катерина Кіт-Садова, дружина мера.

У помешканні Садові проживатимуть з п'ятьма дітьми і батьками Катерини. Міський голова пообіцяв, що не буде відгороджуватись від сусідів високим парканом. "Від кого ж загороджуватись?", -- риторично запитав мер.

Водночас Андрій Садовий додав, що сім'я хоче мати собаку.

Ще один крок для впорядкування території біля будинку -- висадження дерева. Ним буде горіх. "Горіхи корисні, ще кажуть, що ці дерева відганяють комарів", -- додав Андрій Садовий.

Під час вибору будинку сім'я Андрія Садового розглядала низку варіантів довкола Львова. "Але це незручно, коли дітей треба возити на гуртки", -- сказав мер Садовий.

Нагадаємо, що зараз Андрій Садовий з сім'єю мешкає на вулиці Рудницького.