Ректора податкового університету взяли на хабарі?

фото: ua.golos.ua

фото: ua.golos.ua

ЗМІ повідомляють, що Петро Мельник отримав 120 тис. грн від двох громадян за вступ їх родичів до ВНЗ.

Співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України затримали вищу посадову особу Національного університету ДПС України під час отримання хабара.

"Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу в якому він працював", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалась у межах кримінального провадження, зареєстрованого Головним слідчим управлінням МВС України, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України. Слідство триває.

У ЗМІ пройшла інформація, що мова йде про ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника.

Петро Мельник - доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України. Народний депутат України III, V та VI скликань. На парламентських виборах у 2012 році балотувався в народні депутати по мажоритарному округу №95 у Київській області, але програв представникам опозиції.

Петро Мельник багато разів відзначався в інформаційному просторі. Зокрема пам’ятною є історія на виборах мера міста Обухів.

Депутат Ірина Геращенко поскаржилась, що "регіонал" вхопив її за руки іф намагався силою винести з дільниці. Сам Мельник сказав, що ніколи жінок не ображає, а у даній історії просто так "обійняв незграбно Ірину Геращенко".