По справі Багрінцева київська міліція провела вже 85 експертиз

Фото з сайту news.bigmir.net

Під час досудового розслідування вбивства жінки депутатом Ніжинської міської ради вже проведені і отримані результати 85 експертиз. Про це повідомили в ГУ МВС Києва. 

У рамках цього кримінального провадження допитані 47 свідків, проведено 5 одночасних допитів свідків і підозрюваного, проведено відтворення обставин події за участю судово-медичного експерта, під час якого підозрюваний детально розповів про обставини скоєного ним злочину, розповіли в міліції. 

Призначено судово-імунологічні експертизи, судові молекулярно-генетичні експертизи, комплексні мистецтвознавчі комп'ютерно-технічні експертизи, наркологічну експертизу та судово-психіатричну експертизу.

Після отримання результатів усіх експертиз провадження передадуть до суду.

Нагадаємо, депутат від «Батьківщини» Максим Багрінцев підозрюється у скоєнні умисного вбивства 50-річної жінки, матері двох неповнолітніх дітей, з якою перебував у інтимних відносинах.

Партія «Батьківщина» повідомила, що ще 18 березня М.Багрінцев був виключений з її лав. Однак народний депутат Олег Ляшко повідомив, що документи про виключення М.Багрінцева були сфальсифіковані.

Зараз триває досудове розслідування за ст. 115 КК (вбивство). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

Міліція повідомила, що затриманий 23 травня Максим Багрінцев зізнався у вбивстві жінки. Зараз він перебуває в СІЗО.