Чернігівська влада серйозно порушує порядок організації громадських слухань по транспорту

3208_1В офіційному віснику Чернігівської міської ради з’явилось оголошення про проведення громадських слухань з питань реформування транспорту міста.

Але це оголошення дане міськвиконкомом з порушеннями термінів і порядку організації громадських слухань відповідно до Положення про громадські слухання у м. Чернігові.

Складається враження, що міськвиконком форсує події, аби під час літньої пасивності чернігівців швидше протягнути рішення про підвищення проїзду.  

Як повідомлялось раніше, Чернігівський міськвиконком планує підвищення вартості проїзду на міському транспорті на 30%. Згідно з Положенням про громадські слухання, затвердженого міською радою, спочатку ініціативна група подає на розгляд міському голові пропонований склад Дорадчого комітету, який і має забезпечувати організацію проведення громадських слухань. І лише після першого зібрання дорадчого комітету, де буде обрано Голову і секретаря комітету, починається впровадження всіх організаційних заходів з проведення громадських слухань.

Натомість, Управління транспорту і зв’язку міськради взяло на себе роль Дорадчого комітету і повідомило ледь помітною заміткою  в офіційному виданні Чернігівської міської ради про призначення громадських слухань на перше серпня 2013 року (газета Чернігівські відомості №29 від 17.07.2013).

Ініціативна група депутатів міської ради та громадськості, які ініціювали громадські слухання, налаштовані максимально залучити жителів Чернігова до обговорення проблем транспорту міста. Проте, форсування проведення громадських слухань з боку влади, під час літньої пасивності населення Чернігова виглядає як спроба провести слухання «для галочки» для 30-40 учасників.