Дорожній контроль Закарпаття влаштував ДАІшникам день без хабарів

Фото з сайту zakarpattya.net.ua

Фото з сайту zakarpattya.net.ua

Безумовно, на все Закарпаття кількох активістів «Дорожнього контролю Закарпаття» не вистачило. Тому «жертвою» обрали найбільшу «годівницю» ДАІ в краї – стаціонарний пост у Нижніх Воротах. Акція стала свого роду «помстою» за спалення авто одного з активістів «ДК Закарпаття» в Ужгороді, котре, як вважають активісти руху за законність на автодорогах, не обійшлося без участі самих правоохоронців.

Саме тому від самого початку активісти «Дорожнього контролю Закарпаття» розмістили поблизу споруди посту саморобний плакат з фото спаленого авто і надписом «Методи роботи ДАІ. Дорожній контроль».

Безперечно, інспекторів ДАІ це не порадувало, як і загалом присутність сторонніх осіб на  їх «робочому» місці.

У підсумку, за 13 годин акції працівниками ДАІ було складено один протокол за порушення Правил дорожнього руху (водій дійсно допустив порушення). Ще 2 авто були поміщені на штафмайданчик через спрацювання системи "Рубіж", бо на них були накладені арешти Державної виконавчої служби України.

Інші 5 авто, які також були зупинені через спрацювання системи "Рубіж", відпустили після того, як водії показали постанови про зняття арешту. Але, головним було те, що ЖОДЕН ВОДІЙ КАМІОНА, МІКРОАВТОБУСА ЧИ ЛІСОВОЗА НЕ ДАВ ХАБАРЯ ДАІШНИКАМ. Не було також жодного факту безпідставних зупинок.

Для ДАІ, судячи з усього, це були серйозні втрати: протягом дня пост Нижні Ворота  двічі відвідав заступник начальника УДАІ в Закарпатській області Василь Бокоч, котрий навіть напоїв активістів кавою.

Щойно інспектори ДАІ зітхнули з полегшенням після того, як хлопці з «ДК Закарпаття» покинули пост і вирушили в бік Ужгорода, як їхній кошмар продовжився – в «нічну зміну» у Нижніх Воротах заступили інші активісти ДК.

Цю добу інспектори ДАІ в Нижніх Воротах пропрацювали практично безкоштовно…

А наступного дня, в неділю 14 липня, подібну протестну акцію, спрямовану проти репресій правоохоронців, також з плакатом з фото спаленого авто «Дорожній контроль Закарпаття» провів на автобазарі в Кінчеші.

А ще «дорожньоконтролівці» знову ловили ДАІшників на порушеннях, за які ті самі штрафують водіїв, а також вказували їм на неоднакове ставлення до всіх учасників дорожнього руху. Адже, наприклад, байкерів, що покидали "зону" в Боздоському парку Ужгорода після бурхливої фестивальної ночі, ДАІшники потривожити на предмет наявності в їх крові алкоголю не наважилися. Бо, очевидно, на відміну від безспідставного докладання фізичної сили до звичайного водія, тут і самим можна «заробити» по шиї...

Показове спалення автомобіля товариша не залякало і не зупинило активістів «ДК Закарпаття». Швидше, навпаки. А тому працівникам ДАІ Закарпаття навряд чи доведеться зітхнути з полегшенням – підпал спрацював, швидше, проти них, спротив свавіллю на дорогах Закарпаття триває, все більше водіїв перестають боятися і вчаться протиставлятися нахабству і захланності "правоохоронців". І вже в недалекому майбутньому ця боротьба за справедливість обов'язково переросте в нову, цивілізовану якість. Коли ДАІшники будуть виходити на дорогу не «косити бабло», а, як і повинно бути, дбати про безпеку усіх учасників дорожнього руху.

Але для цього "дорожнім контролем" маємо стати всі ми...

ЗАКАРПАТТЯ ОНЛАЙН