У Києві протестувальники знесли огорожу на місці забудови скверу

Фото iskra4ka

Фото iskra4ka

Приблизно 500 жителів столичного масиву Березняки і громадські активісти знесли огорожу забудовника, протестуючи проти вирубування скверу. Про це повідомляє "Сегодня".

Зокрема, під час акції люди спробували пройти на територію скверу, який оточено залізобетонною огорожею. Проте їх не пустили. Люди почали ламати ворота. Пізніше їх демонтували.

Протестувальники вимагають зупинити знищення скверу, не допустити будівництва супермаркету і повернути сквер київській громаді.

Люди не розходяться з місця події. У сквері планують організувати постійне чергування і блокування воріт, щоб туди не проїхала важка техніка.

Разом з тим представник компанії-замовника будівництва на Березняках в Києві Віталій Мацелюх говорить, що для будівництва є всі необхідні документи.

«Усі документи у нас є. Зробимо алею, пересадимо невеликі дерева у двори. Ми навіть згодні зробити ремонти у запущених під'їздах», - сказав Мацелюх.

У КМДА також запевняють, що будівництво законне.

«Землевідведення було у 2002 році, земля в оренді на 25 років. Ми вже намагалися його скасувати, але депутати Київради не проголосували», - сказав заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Нагадаємо, 20 квітня в Оболонському районі Києва відбулася акція протесту проти вирубки дерев на вулиці на вулиці Дніпроводській. Тоді міліція затримала активістів Ігоря Луценка та Віталія Грузинова.

За словами Луценка, під час акції група місцевих мешканців, яких було приблизно 200 осіб, перекинула вагончики, в яких раніше жила охорона ділянок лісу.

Як пояснили в столичному главку, "двоє активістів були запрошені до райуправління для з’ясування обставин і надання пояснень, їх ніхто не затримував".

ТИЖДЕНЬ.UA