Захисники скривдженої дівчини штурмують Святошинський райвідділок (оновлено)

Фото з сайту ru.tvi.ua

Фото з сайту ru.tvi.ua

Олена Білозерська: 00:20. Зі Святошинського райвідділу вийшли КУПРівець Сергій Мельниченко, що ходив туди на перемовини з міліцією, і начальник ГУ МВС у м.Києві Володимир Коряк. 
Єдине, що сказав Коряк - що відкрите кримінальне провадження по факту побиття Ірини Бондар, будуть перевірені всі факти і допитані всі свідки. І протягом чи то трьох, чи то десяти днів буде прийняте рішення. На даний час, за словами В.Коряка, старший лейтенант Андрій Ганнисик, який вдарив дівчину, відсторонений від виконання службових обов’язків. 

Люди розійшлись і пообіцяли, що якщо за кілька днів цей міліціонер не буде покараний і не буде вирішено проблему працівників ринку, вони зберуться знову.
На даний момент усі розходяться.

Міліція повідомила, що внаслідок сутички госпіталізовано 6 працівників міліції. Ой, боюся, що чекають нас нові політв’язні 🙁
Тому не можна збавляти оберти.

23:52. Біля Святошинського райвідділку ще залишається біля сотні людей. Вимоги ті самі, що й були. Ніяких депутатів немає, приїздили лише помічники. 
На перемовини пішов Сергій Мельниченко з КУПР. Він там вже доволі довго, його телефон не відповідає. Люди чекають. Бійці "Патріоту України" (біля 30 чоловік) обійшли райвідділ з іншого боку і під другим виходом з нього скандують гасла. (Олена Білозерська, ФБ)

ЗАРАЗ  ПРЕДСТАВНИКИ РИНКІВ СПІЛКУЮТЬСЯ З ГЕНЕРАЛОМ.
В даний момент представники ринку знаходяться в Святошинському РУВС. Зустріч з ними проводить начальник ГУ МВС у м. Києві генерал-лейтенант Коряк, прокурор Святошинського району, декілька НарДепів, в тому числі бувший очільник Київської міліції та різні керівники міліцейських структур. Намагаються "уболтати" та заговорити зуби підприємцям...

На територію райуправління прибула швидка. Деякі з протестувальників травмовані, у однієї з учасниць від ударів, просто синя рука...
Тим часом міліціянти укріпляються.

Близько сотні тримають огорожу, щоб розлючений натовп не зніс. У дворі шикується незліченна кількість спецпідрозділу "Беркут".

Фото Ганни Сінькової

Фото Ганни Сінькової

 

Незрозуміло, для чого у дворі підготували вогнегасники.

Фото Ганни Сінькової

Фото Ганни Сінькової

Активісти КУПРу та, вже й інших організацій, мають намір продовжити встановлювати намети та залишатись на ніч з підприємцями...

Фото Ганни Сінькової

Фото Ганни Сінькової

Співробітники ринку "Шлях", де правоохоронець вдарив дівчину за прохання говорити українською, почали штурмувати Святошинський райвідділок міліції.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав лідер КУПР Сергій Мельниченко.

Святошин РОВД

Фото зі сторінки Романа Давиденка у ФБ

"Працівники ринку, що прийшли вимагати покарання міліціянта, що побив активістку КУПРу почали штурм райуправління! Відбувається масова бійка! Люди зносять огорожу. Міліція поливає всіх газом!!! В бій вступили також близько сотні беркутівців!!!" – заявив він.

"В бій пішли димові шашки! Під Святошинським райуправлінням міліції спалахнула димова шашка. Проспект Перемоги під завісою диму...", - додав він.

ru.tvi.ua

12 липня київський міліціонер кулаком вдарив активістку Коаліції учасників помаранчевої революції, стверджують в організації. Прокуратура відкрила кримінальне провадження. Дівчина у лікарні. У неї підозра на пошкодження нирки, можливий також перелом ребра, повідомив Мельниченко.

Українська правда