Захарченко вирішив повернути довіру до міліції “виїзними прийомами громадян”

Фото з сайту job-sbu.org

Фото з сайту job-sbu.org

Для підвищення довіри до міліції керівники УМВС повинні згідно із розробленими графіками виїздити до населених пунктів своїх областей і здійснювати особисті прийоми громадян. Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, Захарченко заявив, що "населення повинно довіряти міліції.., надавати інформацію, робити заяви в органи внутрішніх справ".

У МВС повідомили, що міністр дав доручення "забезпечити ефективний контроль за дотриманням підлеглими вимог дисципліни і законності, забезпечити повну реєстрацію звернень громадян, їх своєчасний та якісний розгляд".

"З цією метою керівники УМВС мають за розробленими графіками виїздити до населених пунктів своєї області та здійснювати особистий прийом громадян", - заявили у прес-службі МВС.

У міністерстві додали, що для уникнення порушень під час звернення громадян розроблене "спеціальне програмне забезпечення", за допомогою якого забезпечуватиметься реєстрація звернень "від районного відділу внутрішніх справ до чергової частини МВС".

"Крім того, громадяни матимуть змогу звернутися безпосередньо до свого дільничного за допомогою геоінформаційної системи «Дільничний інспектор міліції», створеної за ініціативи Міністра внутрішніх справ.

Ця система найближчим часом почне функціонувати на базі відомчого сайту МВС. Люди матимуть змогу залишити інформацію для свого дільничного інспектора, поставити йому будь-яке запитання", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, після зґвалтування жительки селища Врадіївка у Миколаївській області міністр Захарченко заявив, що МВС потребує модернізації, зокрема у частині вдосконалення відбору кадрів.

Згодом було проведено низку кадрових змін у міліції регіону. Зокрема, було звільнено начальника УМВС Миколаївської області Валентина Парсенюка, його заступника та начальника кадрового підрозділу УМВС області.

Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури