Стало відоме прізвище святошинського міліціонера, який побив активістку КУПРу

Керівництво Святошинського РУ ГУМВС Києва назвало прізвище кривдника активістки КУПРу. Ним виявився старший лейтенант міліції Андрій Ганнисик.

Про це повідомив лідер Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергій Мельниченко.

Нагадаємо, 12 липня під час розгону ринку "Шлях" на вулиці Зодчих столиці торговці накинулися на міліціонера, який кулаком вдарив  дівчину – активістку Коаліції учасників Помаранчевої революції.

Як повідомив на своїй сторінці у Faceboоk один із керівників КУПР Сергій Мельниченко, у госпіталізованої активістки підозрюють пошкодження нирки. Телефоном з лікарні повідомили, що є також підозра на перелом ребра.

Підприємці вирушили до РВВС. Там розпочали мітинг, одна із вимог якого – пред’явити їм офіцера, який вдарив дівчину.

LB.ua, посилаючись на свої джерела у прокуратурі, повідомив про те, що міліція почала кримінальне провадження проти співробітника Святошинського райвідділу МВС у Києві, який вдарив активістку, що протестувала проти розгону ринку на вул. Зодчих.

Як пише інтернет-видання, кримінальне провадження відкрито за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством). Санкції за цією статтею передбачають позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

ТВі