КМДА начхати на закон «Про звернення громадян»

940921_453857761365025_367120564_nКиївська міська державна адміністрація вже майже три місяці не відповідає на офіційний запит щодо відсутності урни біля редакції «СтрайкUA».

Раніше ми писали, що протягом усієї зими в «антитерористичній урні» під під’їздом нашої редакції поліетиленовий пакет був лише кілька днів. Урна являє собою лише обідок для пакету, тому без нього вона ніяк не може виконувати свої функції.

Ми написали офіційне звернення до КМДА з проханням пояснити, чому урна не обслуговується. Звернення зареєстрували із зазначенням дати виконання — 19 квітня. Після зазначеної дати статус звернення змінився: «на доопрацюванні виконавцем». Пройшло майже три місяці, а виконавець і досі доопрацьовує.

82

Три тижні тому ми зателефонували на гарячу лінію КМДА 1551. Там нам повідомили, що на відповідь доведеться чекати ще 5 днів. Пройшло уже 22 дні. Сьогодні ми знову телефонували на гарячу лінію. Цього разу нам пообіцяли відповісти на звернення протягом двох днів.

foto3

                                                                                                         Так урна виглядала в лютому

фото

                                                                                                          Так вона виглядає в липні

 Згідно з законом «Про звернення громадян», “Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів”.

Сорок п’ять днів з дня нашого звернення минуло 18 травня.

СТРАЙКUA