На столичній Троєщині повстали проти розширення автостоянки

Фото ТВі

Фото ТВі

У Києві на  Троєщині місцеві мешканці виступили проти розширення автостоянки за рахунок їхньої прибудинкової території. Люди обурені, що керівник місцевого автокооперативу на вулиці Каштановій нахабно відбирає в них простір під нові місця для машин. Парковка підступає впритул до житлового будинку і витісняє дитячий майданчик. А вранці на вулиці тихцем знищили багаторічні тополі, й на їхньому місці "виріс" зелений паркан.

Активісти перекрили виїзд авто керівникові кооперативу. Втім, він був непохитним і заявив, що має на руках усі дозволи: і на вирубку дерев, і на розширення території стоянки. "Не чіпайте мене, я хвора людина", – відмахнувся він.

"Я законно чиню – це вони беззаконно. Це в них нема землі, в нас є земля, земля кооперативна – не прибудинкова", – заявив Петро Кудін, голова автокооперативу "Каштан".

Утім, за документами, які чоловік показав активістові Віталію Черняховському, на знищення дерев дозволу йому ніхто не давав. "Зрубали дерева і потрапили під кримінальну статтю... Дозволу на вирубку йому ніхто не дасть: жоден чиновник не підпише його, адже діє мораторій на вирубку", – заявив Віталій Черняховський.

На прохання людей угамувати бізнес-апетити директор автокооперативу почав сипати погрозами. Проте троєщинці не збираються поступатися своїм життєвим простором.

  ТВі