Паркування «в законі»

ТалонПоки керівники Львова на загал тішаться першою щойно збудованою легальною стоянкою для паркування машин у середмісті, в інших частинах міста продовжують працювати нелегальні паркінги під прикриттям тих же чиновників.

«Ні корупції!» продемонструє, як приватні підприємці незаконно збирають гроші за стоянку машин із львівських автолюбителів, а міська влада їх кричуще "не помічає". 

Перша законна

Безконтрольне безплатне паркування  завжди було головним болем міського голови Львова Андрія Івановича Садового. А надто після 1 квітня 2012 року, коли набула чинності  урядова постанова, яка зобов’язувала усі міські паркінги обладнати паркоматами. Інакше кажучи, нема паркомату - нема легального паркінгу. І нема грошей.

Щира широка помішка сяяла на обличчі, й неймовірний захват огортав мера, коли в середині червня 2013 року він демонстрував журналістам першу легальну щойнозбудовану платну стоянку по вулиці Валовій у середмісті Львова.

«Ніде у світі нема безоплатного паркування. Ціни не є такі високі. У центрі міста, як правило, розташовані офіси компаній, які надають вартісні послуги. Я дякую тим львів’янам, які виявили розуміння, і хочу просити тих, хто створює певні перепони, зрозуміти: ми живемо в цивілізованому місті, де мають бути місця для пішоходів і нормальні стоянки», – констатував мер і не забував наголошувати, що нова стоянка не приватна, нікому в суборенду вона не передавалася, оператор паркування – львівське комунальне підприємство «Львівавтодор».

Для львів’ян, які мешкають у зоні паркування, стоянка буде безкоштовною з 19:00 до 8:00 ранку, а в робочий час їм доведеться платити за перебування автомобіля на стоянці за пільговим тарифом - 1 грн за годину. Пільги отримають мешканці навколишніх будинків, які мають прописку за певною адресою і авто у власності. Їм видадуть "безконтактні карти", за допомогою яких вони заїжджатимуть і виїжджатимуть із парковки. Усі решта мусять платити по 4 грн. за годину стоянки. Проїзд вулицею-парковкою також коштує 4 грн.

Термінал на вул. Валова у Львові. Фото з сайту 20 хвилин.

Термінал на вул. Валова у Львові. Фото з сайту 20 хвилин.

Принцип роботи стоянки наступний: водій, аби припаркувати свою автівку на платній зоні, спочатку повинен під'їхати до стійки терміналу. Там він отримає спеціальний талон, який уже при виїзді з парковки має показати оператору. Касир визначить час перебування транспорту на автостоянці та видасть чек.

До речі, деяким злим журналістам, які безпідставно нападали на мера, мовляв, навіщо до паркомату приставили ще й парковщика, раджу почитали сайт компанії-винахідника і розробника цього паркінгу, де «русскім языком» написано, що це «полуавтоматическая парковочная система , где по-прежнему требуется участие человека в обслуживание посетителей, но часть процедур уже автоматизирована».  Ймовірно, з ментальністю українців і львів’ян зокрема, прості паркомати не будуть такими дохідними як паркомати, оточені шлагбаумом і касиром.

Паркомат в оточенні шлагбаума і касира - найефективніший. Вул.Валова у Львові. Фото з сайту Вголос.

Паркомат в оточенні шлагбаума і касира - найефективніший. Вул.Валова у Львові. Фото з сайту Вголос.

Осередки беззаконня

Не треба звинувачувати міського голову в тому, що ставить паркувальника до паркомата. Але варто звинувачувати в тому, що в його місті досі працюють паркувальники без паркомата.
2 квітня 2013 року Управління транспорту і зв’язку Департаменту житлового господарства і інфраструктури Львівської міської ради визначило переможців з обслуговування платних майданчиків для паркування у місті: на вул.. Валовій – ЛКП «Львівавтодор», на вул.. Шпитальній – ПП «Укравтопарк».

Із цими операторами паркування міська влада уклала відповідні договори на користування майданчиками. Але, якщо той самий ЛКП «Львівавтодор» профінансував  облаштування напівавтоматичної парковочної системи на вул.. Валовій, то ПП «Укравтопарк» витратився хіба що на кольоровий принтер та яскравий жилет своєму паркувальнику, який із серйозним виглядом збирає по 2 грн за годину на парковці біля ТЦ «Магнус» по вул.. Шпитальній (ближній центр міста).

Паркувальник ПП "Укравтопарк" збирає гроші за паркування по вул. Шпитальна у Львові. Фото "Ні корупції"

Паркувальник ПП "Укравтопарк" збирає гроші за паркування по вул. Шпитальна у Львові. Фото "Ні корупції"

На обурення деяких людей, які знають, що вони мають право не платити за надруковані на принтері паркувальні талони, паркувальник із грізним виглядом відповідає, що платити повинні всі,  і він тут стоїть не просто так - він від фірми.

Ось такі яскраво жовті талони на паркування, надруковані на найдешевшому папері на кольоровому принтері видає ПП «Укравтопарк» (код ЄДРПОУ підприємства 32639368, зареєстроване 8 вересня 2003 року, основним видом діяльності є «Надання інших індивідуальних послуг», керівник компанії - Легкодух Тарас Романович).

Надрукований на принтері і виданий паркувальником ПП "Укравтопарк" талон. Фото "Ні корупції"

Надрукований на принтері і виданий паркувальником ПП "Укравтопарк" талон. Фото "Ні корупції"Що пише закон?

Що пише закон?

На офіційний запит «Ні корупції!» щодо того, чи дозволяється у Львові брати плату за паркування авто без паркомату на стоянці, Управління транспорту і зв’язку Департаменту житлового господарства і інфраструктури Львівської міської ради відповіло, посилаючись на Постанову Кабінету міністрів від 3 грудня 2009 року за № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів»:

«Сплата вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування здійснюється у безготівковій формі шляхом придбання паркувального талону з визначеною тривалістю паркування, в якому зазначається дата та час розміщення транспортного засобу на майданчику для платного паркування; готівкою або за допомогою спеціальної платіжної картки через паркувальний автомат чи автоматичний в'їзний та виїзний термінали».

Відповідь на інформаційний запит Львівської міськради.

Відповідь на інформаційний запит Львівської міськради.

Варто додати, що також урядовою постановою від 16 січня 2012 року № 89 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342» внесено зміни, згідно з якими з 1 квітня 2012 року оплата за паркування повинна здійснюватися виключно за безготівковим розрахунком через паркомати або в'їзні термінали. А якщо їх немає - плата за стоянку незаконна. Жодної готівки! Особливо в руки парковщику!

Цими змінами до постанови  наївні урядовці з Києва хотіли побороти тіньовий обіг коштів на парковках  Львова зокрема! Про це казав міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Наївний...  бо безперспективно побороти тих, хто сам віддає перемогу в конкурсі з обслуговування платних майданчиків для паркування тим, хто не збирається будувати паркомати (маю на увазі ПП «Укравтопарк» - авт.). І хто знає, що гроші досі збирає паркувальник, а не паркомат (маю на увазі Львівську міськраду- авт.). І хто, можливо, має від цього зиск.

І, може бути, що міський голова Львова Андрій Іванович Садовий трохи лукавив про безконтрольне хаотичне безплатне паркування у місті після набрання чинності постанови про обов’язкову наявність паркомату. Деякі стоянки в місті завжди були добре контрольованими, впорядкованими і дохідними. І саме тому київським чиновникам, попри тисячі ухвалених законів,  львівських не перемогти ніколи.

А щоб усе було красиво – оце нещодавно і легальну парковку відкрили.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»