Чому Чернігівська міськрада навмисно завищує вартість прокладки нової тролейбусної лінії?

IMG_9554Нещодавно Чернігівський міськвиконком прийняв рішення про виділення 10 млн. грн. на будівництво нової тролейбусної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ Чернігова. Попри те, що на даному відрізку дороги вже змонтовано майже половину лінії, гроші виділяються на демонтаж існуючого устаткування та  будівництво нової лінії.

Як повідомлялося раніше, влада Чернігова планує виділити  10 124 649 грн. на прокладку  тролейбусної лінії на відрізку дороги в 1,9 км. Така сума є як мінімум незрозумілою, враховуючи, що на половині цієї відстані вже прокладена сама лінія, а на всьому відрізку дороги вже стоять бетонні опори.

Подавши запит на інформацію, я отримав можливість ознайомитись з проектною документацією на дане будівництво.

Найбільшою по вартості роботи в проекті зазначено Улаштування контактної мережі тролейбусу вартістю 3,11 млн.грн які складаються:

-         монтаж і демонтаж опор контактної мережі тролейбусу – 907 тис.грн.;

-         монтаж контактної мережі тролейбуса – 1,86 млн.грн.

-         встановлення опор 95 опор СК120-17 з фундаментом та демонтаж вже існуючих 86 опор.

Наступною за розміром витрат на новеньку тролейбусну лінію є стаття «Організація дорожнього руху», яка обійдеться бюджету Чернігова в 1,39 млн.грн, куди входить:

-         поручнева огорожа вартістю 854 тис.грн;

-         монтаж дорожних знаків вартістю 444 тис. грн.

Цікавим є те, що вартість дорожніх знаків коливається в районі лише 300 грн. за один екземпляр, а за оцінками фахівців, його установка коштує максимум 50 грн. на один знак. Тобто, виходить, що більше, ніж 1000 знаків має бути встановлено на відрізку 1,9 км по вулиці 50 років ВЛКСМ . Наскільки це реалістично?

Ще однією витратою є - Монтаж мережі 600 В вартістю – 1,17 млн.грн, куди входять роботи по демонтажу існуючої повітряної кабельної лінії 600В.,монтажні, дорожні та земляні роботи.

 Перевлаштування мережі зовнішнього освітлення  коштуватиме 890 тис.грн., до переліку робіт якої входять:

- демонтаж існуючої мережі 51 тис.грн,

переобладнання зовнішнього освітлення вздовж тролейбусної лінії, що проектується - 722 тис.грн.

Також у проектній документації по прокладенню нової тролейбусної лінії закладено виконання  дорожніх робіт на суму 373 тис.грн.  На вказану суму заплановано проведення робіт на загальній площі 989 кв.метрів, тобто  по 377 грн\кв.м.  Але для порівняння необхідно знати, що Дорожне ремонтно-будівельне управління (ДРБУ-82) м. Мена Чернігівської області може забезпечити будь-якого замовника 1 тонною асфальтобетону вартістю 950 грн. Її вистачає, щоб закатати 10 квадратних метрів асфальту товщиною по 4 см,  і вартість цієї укладки -  380 грн. за 10 квадратних метрів. Тобто, ціна (асфальтобетон + укладка) складає 103 грн. за один кв.м., а не 377 грн. як закладено в кошторисі проекту. І реальна загальна вартість робіт могла б обійтись міському бюджету Чернігова не в 373 тис.грн, а втричі дешевше - 102 тис.грн.

Складно сказати, скільки саме коштів буде витрачено на будівництво нової тролейбусної лінії, оскільки проведення тендеру на виконання проекту заплановано на 26 червня цього року.

Але вже зараз громадськість має спитати у міської влади і відповідальних осіб, чому не планується використання не так давно встановлених опор та прокладеної мережі, а натомість будуть витрачені кошти на їх знесення та встановленні нові?

Чи  ефективно розпоряджається бюджетними коштами орган місцевого самоврядування, плануючи закупівлі товарів та послуг в рази дорожчі від фактичних? Відповіді на ці питання має дати час та контролюючі органи. зведений кошторис 1зведений кошторис 2