Важливо для всіх киян!

Парк, який відстоює громада. Фото з сайту soli.com.ua

Парк, який відстоює громада. Фото з сайту soli.com.ua

Минуло три роки відтоді,  як почалася громадська оборона парку ім. А. Малишка. Зелена зона звільнена від кранів та будівельної технікиТОВ «Ярус», ТОВ «Диместіон», «КДД-ГРУП» та ТОВ «Айда».  Цілодобова   оборона парку в наметах тривала 7 місяців за підтримки ГО « Кияни об’єднуємось»,   ВГО «КУПР»,  партій  «Фронту змін» та правових консультацій  «Удар».  За цей час старі пеньки літніх лип, дубів та   кленів проросли новими молодими стовбурами і буяють красою молодої зелені. АЛЕ знову біда. З 14 на 15 червня таємно вночі був скинутий на зелену галявину будівельний вагон, а 15.06. вдень відбулась спроба встановити новий паркан. Силами жінок- активісток через міліцію були зупинені   дії рейдерів до визначення правомірності документів у міліції 17.06.2013р.  Свою допомогу у вихідний день надав народний депутат України В. В. Чумак. Але домовленості не спрацювали. У цей час, у вихідний день в 12. 00 - неділю 16.06.2013р., не дочекавшись зустрічі 17.06.2013р в Дніпровському РУГУ МВС, будівельники встановлюють паркан. Всі учасники захисту парку попереджені, але деякі безпідставно вагаються щодо можливості його захисту.

 Хто має бажання  та час висловити свою позицію щодо збереження зеленої зони парку А. Малишка від забудови, підтримати мешканців-активістів та представників партії «Удар»,  які залучились  до захисту прав киян, прохання 17. 06.2013р. о 9.00 підійти на місце зеленої  галявини  напроти «Дитячого світу». 
Будемо визначатись щодо подальших дій та перевірки  всіх дозвільних документів на забудову.
Є позиція, що надані забудовником документи є  абсолютно безпідставними.
Проблема  є вкрай показовою для всіх киян, що захищають  зелені зони.
 Є нагода через прогресивну свідомість переламати кризу громадської зневіри  і  відновити довіру до політиків.   
Деталі подій на сайті    ГО «Самоврядна громада»                    
Оперативно  події та дискусія відбувається   на сторінці Фейсбуку
Реєструйтесь на ФБ всі ті, хто хоче бути в курсі подій та дискусій  успішних  громадських  діячів та політиків.  В них формується нова громадська думка  і проектується наше життя.
З повагою, Інна Плотнікова.
(098) 00-910-33
(093)  63-000-66
(044) 543-92-49