Про те, як провідники у потягах порушують наші права. І що треба знати кожному в таких випадках!

Автор цих фото Сергій Анашкевич також їхав потягом Севастополь-Київ

Автор цих фото Сергій Анашкевич також їхав потягом Севастополь-Київ

Літо. Час відпусток і подорожей. Саме в цей період багато хто з нас використовує залізничний транспорт для пересування країною у напрямку омріяного відпочинку.

Днями і мені випала нагода їхати потягом до Севастополя і назад.  Вражень, зазначу, залишилось достатньо. І справа не тільки в тому, що комфорт і умови у вагоні не зовсім відповідали моїм очікуванням. Саме поведінка провідників викликала у мене найбільше зауважень і навіть обурення.

Для початку варто зазначити, що температура у вагоні була високою, а в купе не відкривалось повністю вікно, що стало причиною задухи і дискомфорту.

Туалети були не прибрані,  і відчувався неприємний запах.

Провідник намагався стягнути плату за чай навіть з тих пасажирів, у яких ця сума входила у вартість квитка.

І нарешті головне - по прибуттю потяга на кінцеву станцію провідник оголосив, щоб усі здавали білизну. На той момент я знав, що відповідно до Державних санітарних правил та норм гігієни транспорту, а також керуючись Інструкцією провідника пасажирських вагонів,  прибрати постільну білизну повинен сам провідник.

Я вирішив перевірити цю норму і в підсумку мало не залишився без мобільного телефону і деяких речей. Бо коли провідник побачив, що я не збираюсь здавати білизну, він скинув з матрацу на підлогу мої речі (мобільний телефон, футболку, штани), згорнув усю білизну і чкурнув до себе у купе.

Я, відверто кажучи, такої реакції від нього не очікував.
Отож,  всі ми повинні знати, що є чіткі правила і норми законодавства, які захищають права пасажирів:

1.Зокрема що стосується температурних умов у вагоні то це питання регулюється - п-п. 3.6., 3.11., 3.13. (абзац 2) Державних санітарних правил та норм гігієни транспорту:

3.6. На шляху прямування, а також під час подачі поїзду під посадку в зимовий час, перехідний період температура повітря у вагонах усіх типів повинна бути на рівні +20° +/-2° , а влітку +24° +/-2° (тільки в вагонах, де є кондиціонери).
У вагонах з автоматичним включенням вентиляції, з устаткуванням для кондиціонування повітря, вентиляція повинна вмикатися автоматично в залежності від температури повітря у вагоні.
Якщо вентиляція працює, дефлектори в пасажирській частині вагону повинні бути зачинені. Дефлектори в туалетах повинні бути завжди відчинені. При ручному вмиканні вентиляція вмикається періодично згідно з правилами експлуатації устаткування.

3.11. Провідник … несе відповідальність за ... додержання теплового режиму та режиму вентиляції ...

3.13. ... Порушення вимог санітарних правил тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність.

Супер нано-стікери, за які, мабуть, дійсно варто платити подвійну вартість?

Супер нано-стікери, за які, мабуть, дійсно варто платити подвійну вартість?

2.З деяких пасажирів провідник намагався стягнути плату за чай, навіть тоді коли ця послуга була включена у вартість квитка.

Тут варто знати наступне: п-п. 3.1., 3.1.6., 8.2., 8.2.4. Інструкції провідника пасажирських вагонів

3.1. На шляху прямування провідник зобов'язаний:
3.1.6. ... брати під замовлення та реалізовувати страви, напої та інші продукти харчування, відповідно до погодженого санепідслужбою асортиментного мінімуму, за вартістю, встановленою структурним підрозділом формування поїзда;
8.2. Провідник несе дисциплінарну відповідальність згідно з законодавством про працю та Положенням, про дисципліну працівників залізничного транспорту за порушення трудової дисципліни та посадових обов'язків, зокрема:8.2.4. Порушення фінансової дисципліни.

3. Щодо прибирання білизни провідником, то ця норма регулюється п-п. 3.4. (абзац 2), 3.13. (абзац 2) Державних санітарних правил та норм гігієни транспорту:
3.4. ... Постільні речі та використана білизна забираються провідником вагону за 30 хвилин до прибуття пасажира на станцію призначення або після його висадки.
3.13. ... Порушення вимог санітарних правил тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність.

Безумовно, знайти всі ці норми законодавства оперативно і саме тоді, коли це потрібно, не є справою простою. Тому хочу порадити всім, хто планує подорожувати потягами, дуже зручний і корисний інтернет-ресурс http://poizdka.org/. Тут ви зможете знайти відповідь на багато питань які вас зацікавлять, адже ПОЇЗДка – це інструмент швидкого вирішення проблем пасажирів Укрзалізниці. Це база знань, яка оперативно надає інформацію про закріплені законом права пасажирів та обов’язки перевізника, а також прості покрокові інструкції з вирішення різноманітних ситуацій. Також за допомогою цієї системи можна моментально інформувати інспекцію з контролю обслуговування пасажирів Укрзалізниці про порушення, які трапляються.
Щасливої дороги та гарного всім відпочинку!

Григорій Іванченко