Майстер-клас для українських ЗМІ. Пьотр Стасяк (Польща) запрошує

Stasiak

Фото з сайту www.ringier.com

17 червня 2013 р. МГО «Інтерньюз-Україна» запрошує українських редакторів, медіа-менеджерів, власників онлайн-видань взяти участь у майстер-класі Пьотра Стасяка (Piotr Stasiak) в Києві на тему «Чи виправдовує себе бізнес-стратегія мультимедійних платформ в епоху fusion-журналістики?». Пьотр Стасяк працює продакт-менеджером медіа-холдингу Ringier Axel Springer Poland у Варшаві. Холдинг публікує зокрема польські видання Newsweek та Forbes, де пан Стаcяк відповідає за розвиток цифрового та преміального контенту з метою його інтеграції на мультимедійні платформи.

 Під час майстер-класу Пьотр Стасяк поділиться досвідом запуску успішних Інтернет-проектів в Польщі, поділитися баченням розвитку ринку цифрових технологій на найближчі роки та подискутує про варіанти платного контенту для медіа.

 Коли: понеділок, 17 червня, з 18.00 до 20.00.

 Де: офіс Інтерньюз-Україна за адресою м. Київ, вул. Ризька,15. м.Дорогожичі.

 

Для кого: редактори, медіа-менеджери, власники онлайн-видань та мультимедійні журналісти.

Умови: участь – безкоштовна, але передбачає конкурсний відбір. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн-заявку http://bit.ly/apply_june17 до 15.00 15 червня.

Результати відбору та підтвердження участі учасники отримають: 15 червня о 18.00.

 Увага!  Інтерньюз-Україна надасть 10 тревел-грантів для відібраних учасників з регіонів.

Довідка: Пьотр Стасяк працює продакт-менеджером медіа-холдингу Ringier Axel Springer Poland, де відповідає за розвиток цифрового та преміального контенту, зокрема в польських виданнях Newsweek та Forbes. Попередньо працював в Polityka Weekly, де запустив Polityka Cyfrowa - перший повноцінний мультимедійний проект серед польських ЗМІ. Також пан Стасяк є Керівником програм з цифрової журналістики у Collegium Civitas College (Варшава). Має 19 років досвіду в журналістиці й 5 років - в медіа-менеджменті. Одружений, є батьком двох дочок. Улюблене заняття - читати та колекціонувати раритетні книжки.

 

Для подальших довідок контактуйте:

Віталій Мороз

Керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»

063 700 22 66

vmoroz(at)internews.ua

facebook.com/vitaliy.moroz