Скрипка отримав від Попова 300 тисяч на концерт і тут же почастував його молекулами на відкритті власного ресторану

Скрипка-Попов

Скрипка в день концерту пригощає Попова у власному ресторані
Фото з сайту НАШІ ГРОШІ

Департамент культури КМДА 23 травня за результатами тендеру уклала угоду з ГО «Країна мрій» на проведення концертної програми «Андріївський узвіз та Монмартр – культурні побратими». Вартість угоди склала 299 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Засновником «Країни мрій» є відомий співак Олег Скрипка. Фестиваль на Андріївському узвозі пройшов 25-26 травня. Проведення заходу фінансували з місцевого бюджету.

У вартість проведення програми входило: оплата праці О.Скрипки, оплата виступу колективів «Джаз Бенд Забава», «Куку Шанель» і «Рокаш», виступу Наталі Пічкур, а також послуги режисера заходу, менеджера по рекламі, оренда сцени 10х6м, звукоапаратури, освітлення тощо, виготовлення поліграфічної продукції – програмок, флаєрів і банерів, авіапереліт Париж-Київ-Париж для 12 людей.

Разом з тим, 25 травня Олег Скрипка відкрив на Андріївському узвозі ресторан традиційної української та молекулярної кухні «Канапа», який належить йому і ресторатору Дмитру Борисову. Одним з перших гостей ресторану був голова КМДА Олександр Попов.

НАШІ ГРОШІ