Ольга Сніцарчук: “Вони прочитали, що я журналіст, що я виконувала професійні обов’язки”

Ольга Сніцарчук. Фото з сайту telekritika.ua

Ольга Сніцарчук. Фото з сайту telekritika.ua

Міністерство внутрішніх справ стверджує, що журналістка 5-каналу Ольга Сніцарчук після нападу невідомих молодиків характерної зовнішності не вказувала у заяві до міліції, що вона виконувала свої професійні обов'язки. Про це повідомив у відповіді на інформаційний запит "Ні корупції!" заступник начальника головного слідчого управління В. М. Музиченко.

"18 травня 2013 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1. ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), за фактом спричинення Сніцарчук О. Ю. тілесних ушкоджень, у зв'язку з тим, що під час звернення її з заявою до Шевченківського РУ ГУМВС України у м. Києві вона не повідомляла, що була присутня під час проведення акції опозиційних сил, яка проходила на Софіївській площі, у зв'язку з виконанням своїх професійних обов'язків. Цього вона також не повідомила і при першому допиті її в якості потерпілої", - повідомляє В. Музиченко.

img543

Натомість сама ж Ольга Сніцарчук називає такі ствердження заступника начальника головного слідчого управління брехнею і запевняє, що двоє міліціонерів, які прийшли на виклик, обманули її.

"Ні, це неправда, м'яко кажучи. Взагалі - це брехня. Два міліціонери, які прийшли в карету швидкої допомоги на виклик, відмовлялися вказувати у заяві, що я журналіст. Я тричі наголошувала на цьому, і вони кричали на мене, що я хочу до себе особливого ставлення. Я казала, що ні, є стаття 171 КК України. В результаті вони щось понаписували і кажуть: "Підписуйте!". Я жодного слова розібрати не змогла. Швидка поспішала. Вони кажуть: "А ми вам прочитаємо". Вони прочитали, що я журналіст, що я виконувала професійні обов'язки. Я підписала. Потім вони стали заявляти, я там написала, що прийшла мітингувати, шо є брехнею" - сказала у коментарі "Ні корупції!" Ольга Сніцарчук.

Микола Мирний

для "Ні корупції!"