GOPAC запрошує на презентацію

ГОПАК3-го червня (понеділок) о 14:00 в готелі “Київ” (2 поверх, «Кришталева» зала, вул. Грушевського 26/1) відбудеться презентація українського національного відділення Глобальної Організації Парламентарів Проти Корупції (Global Organization of Parliamentarians Against Corruption), в рамках якої об’єдналися народні депутати, котрі не лише представляють усі парламентські фракції, а й займають керівні посади в ключових комітетах Верховної Ради України.

Стратегію дій  презентує новообране керівництво національного відділення GOPAC:

 Головними завданнями національного відділення GOPAC є:
  1. Сформувати ефективний порядок денний протидії корупції в Україні, в першу чергу для роботи Верховної Ради України.
  2. Через застосування міжнародних політико-правових механізмів посилити протидію політичній корупції в Україні. Користуючись міжнародними правовими інструментами та стандартами (норми FATF, FCPA, UNCAC та ін.), ініціювати відповідні провадження правоохоронними та контролюючими органами інших держав щодо осіб (юридичних та фізичних), через які відмиваються гроші, здобуті в Україні корупційним шляхом.
  3. Посилити компетенцію  в сфері протидії корупції шляхом професійних навчань, які пропонує Глобальний секретаріат GOPAC, а також консультацій з кращими світовими практиками та експертами в цій галузі.
  4.  Створити платформу для комунікації впливових народних депутатів з усіх фракцій, задля в протидії корупції в Україні.

Реєстрація учасників та акредитація журналістів відбудеться до 18:00 п’ятниці 31 травня за електронною адресою:antac.ua@gmail.com чи телефоном: 044-280-12-71.  Фінальна програма заходу буде надіслана усім зареєстрованим учасникам до 10:00 понеділка 3 червня.