Оголошується тендер на зміну дизайну сайту «Ні корупції!»

Проект «Ні корупції!», який виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародної організації Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії, оголошують тендер на оновлення дизайну веб-порталу nikorupciji.org.

Термін подачі пропозицій – 10 робочих днів від дня публікації цього оголошення.

Максимальна вартість реалізації проекту – до 40 тис. грн.

Веб-портал nikorupciji.org – український інформаційний ресурс для блогерів, який публікує новини  та  журналістські розслідування корупційних справ в Україні, надає громадськості інформацію про корупцію та викриття корупції, а також докладає зусиль для того, щоб бути доступним широкій аудиторії, яка викриває корупцію та бореться з нею.

Цей веб-портал є загальнодоступною презентацією масштабнішого антикорупційного проекту «Ні корупції!», який включає підготовку блогерів та громадських активістів з питань журналістських розслідувань, національної та міжнародної правозахисної діяльності та моніторингу дотримання свободи слова в українських ЗМІ.

Метою цього тендеру є створення дизайну та шаблону сайту, який був би візуально привабливим, простим та унікальним, і міг би використовуватися у якості візитної картки проекту.

Завдання та об’єм роботи:

1. Розробити та створити шаблон сайту у WordPress у відповідності до цілей проекту, з метою представлення громадськості основних видів діяльності проекту.

a. Створити три прототипи макетів дизайну сайту, консультуючись із клієнтом (2 тижні).

b. Розробити функціональний дизайн сайту у WordPress на основі обраного прототипу та вимог/рекомендацій клієнта (2 тижні)

c. Ключові вимоги та властивості сайту:

— Ключові розділи сайту включають: Блоги, Новини, Україна (Регіони), Думки експертів, Відеотренінги, Корупційна карта та інші;
— Розміщення розділів на кожній сторінці повинне передбачати місце для рекламних банерів, логотипів партнерів та інших зображень або інформації;
— Повинна передбачатись можливість додавати нові розділи веб-сайту, якщо це буде потрібно;
— Місце для банерів повинне передбачатись у правій та нижній частинах сторінки.

2.  Розробити логотип проекту, який можна було би використовувати для веб-сайту та іншої інформаційної продукції проекту. Замовнику надається копія логотипу із високою роздільною здатністю.

Зацікавленим особам прохання направляти пропозиції (у межах 5000 доларів США) із описом їхнього бачення проекту до 10 червня на електронну скриньку: nikorupciji [at] gmail.com.