Скандальний ніжинський клуб змінить режим своєї роботи

АфішаВідомий ніжинський нічний клуб (бутербродна) «Табаско» (раніше "Абсолют")  нарешті змінить свій режим роботи і перестане порушувати нічний спокій мешканців довколишнього мікрорайону. 

Нагадаємо, що 26 листопада виконком Ніжинської міської ради під головуванням засудженого екс-мера Михайла Приходька прийняв рішення про надання дозволу закусочній працювати аж до 4 години ранку. Дати дозвіл на роботу нічного клубу посеред житлового району колишній мер Ніжина погодився скоріш за те, що його власником є Ігор Пучка – права рука екс-мера та його особистий спонсор.

Мешканці мікрорайону протягом всього часу існування цього закладу вели боротьбу з тим безладом, який кожної ночі відбувається навколо нічного закладу. Місцеві громадські активісти надсилали звернення у всі інстанції і дійшли до самого Гаранта. Та всі їх намагання відстояти право на своє гідне життя нівелювалися у кабінетах місцевих чиновників.

«Нагору» та людям відправлялися відписки, а скарги громадян та папери з порушеннями зникали в кабінетах міськвиконкому.

Переломний момент у цій справі стався тоді, коли Ніжин відвідав народний депутат України, лідер Радикальної парті Олег Ляшко. Під час зустрічі, що пройшла у міському будинку культури, мешканці Прогресівського мікрорайону вручили нардепу свою чергову скаргу про чиновницьке свавілля та потурання їхніми законними інтересами. Як тому і належить, звернення більше 170 чоловік не залишилося поза увагою політика. Олег Ляшко на адресу керівників правоохоронних органів області направив звернення з вимогою привести роботу бутербродної у законний порядок. Висновки перевірки, що провели правоохоронці, говорять самі за себе.

Так, з початку 2013 року в районі кафе «Табаско» працівниками Ніжинського МВ складено 42 адміністративні протоколи, з них 31 за розпиття спиртних напоїв, 8 за дрібне хуліганство, 3 за порушення тиші. Через це Ніжинським МВ УМВС області на адресу Ніжинської міської ради направлено відповідне подання щодо перегляду колегіальними органами міськради графіку роботи кафе «Табаско».

Тож місцеві жителі сподіваються, що влада невдовзі забезпечить такий очікуваний спокій.