Учасники антифашистського мітингу перекрили трасу, чекаючи винагороди

Фото zhitomir.info

Фото zhitomir.info

Учасники антифашистського мітингу вчора понад 5 годин чекали обіцяні регіоналами гроші за участь в заході, а потім перекрили трасу Київ-Житомир.

«Повертаючись з акції «Вставай, Україно!», ми за 50 км від Києва побачили близько 40 автобусів, люди були обурені тим, що з ними не розрахувалися. Тут були вчителі, лікарі, працівники соціальних служб. Люди просто вийшли на дорогу і перекрили рух », – розповів народний депутат Юрій Вознюк (фракція ВО« Батьківщина »), який став свідком інциденту на трасі Київ-Чоп.

До моменту приїзду журналістів (Житомир.інфо)  на в'їзді в Житомирську область стояло близько 15 автобусів.

«Люди перекрили трасу на 30 хвилин, після цього їм сказали, що гроші вже в таксі їдуть, після цього надійшла команда роз'їжджатися по районах і велика частина автобусів виїхали, але деякі залишилися чекати гроші. Ми дізналися, що їм обіцяли по 100 гривень плюс добові за участь в антифашистському мітингу, який у Києві організовувала Партія регіонів», – повідомив помічник народного депутат Юрія Вознюка.

Журналіст став свідком того, як в машині «Жигулі» (номер АМ 0056 ІІ) видавали гроші старшим з автобусів. Судячи по сумах, які звучали біля «каси на колесах» (5 тис. 800 грн., 3 тис. 400 грн.), кожному учаснику мітингу справді заплатили по 100 гривень.

Координував отримання грошей Геннадій Олександрович Бондаренко, представник Партії регіонів. Видача оплати за мітинг закінчилася після 22.00, після цього автобуси роз'їхалися.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, відповідаючи на питання, скільки ПР платить своїм прихильникам за участь в акції, повідомив, що ПР забезпечить транспортом і виплатить добові своїм прихильникам, які планують приїхати з регіонів на акцію до Києва.

Нагадаємо, 18 травня у центрі Києва пройшов опозиційний марш та віче в межах акції "Вставай Україно!". Паралельно ПР організувала антифашистський мітинг.

Під час акцій сталася бійка між прихильниками ПР та свободівцями. Однак міліція прозвітувала, що акції проходять без значних порушень порядку. Натомість віце-спікер Верховної Ради Кошулинський написав у міліцію заяву про сутичку.

На мітингу побили журналістку 5 каналу та фотокора «Комерсанта».

Як повідомляють ЗМІ, журналістам вдалося впізнати одного з хлопців спортивної зовнішності, який брав участь у побитті журналістки Ольги Сніцарчук і фотографа Влада Соделя.

ZAXID.NET (за матеріалами zhitomir.infо).