Працівники щебзаводу в Коростені, захоплення якого пов’язують із депутатом-регіоналом, готові чинити силовий опір рейдерам

Фото з сайту 1.ZT.ua

Фото з сайту 1.ZT.ua

18 травня о 4.10 ранку було скоєно напад на будинок голови наглядової ради ПрАТ «ТК» Коростенський щебзавод» Віталія Павловича Вербицького.

Невідомий у чорній масці і з обрізом проник в будинок і відкрив стрілянину по членах сім'ї Вербицького.

Були зроблені два постріли: у бік дружини і сина. На щастя, кіллер був захоплений зненацька, і йому не вдалося здійснити задумане. Ніхто не поранений, повідомляють Українські новини із посиланням на прес-службу заводу.

Раніше фізичною розправою Віталію Павловичу при свідках погрожував відомий у Коростені рейдер Сергій Тищенко ("Фортуна-банк"), про що Вербицький повідомляв у міліцію. На жаль, правоохоронці не відреагували належним чином, кажуть на заводі.

Нагадаємо, що у квітні була здійснена спроба рейдерського захоплення "Коростенського щебзаводу". Трудовий колектив підприємства був змушений звернутися з відкритою заявою до президента України, прем'єр-міністра, генерального прокурора.

«Однак, незважаючи на всі хитрощі рейдерів, 15 травня відбулися збори акціонерів ВАТ "Коростенський щебеневий завод», які прийняли ряд рішень, що перешкоджають захопленню заводу.

Тепер у рейдерів здали нерви, і вони перейшли від погроз до фізичної розправи.

Спроба вбивства Віталія Вербицького виходить за грань звичайного рейдерського захоплення. Замовник відомий»,- ідеться у повідомленні прес-служби.

Трудовий колектив "Коростенського щебзаводу" має намір, якщо буде потрібно, організувати захист своїх керівників і чинити силовий опір рейдерським загарбникам.

Ще раніше в ЗМІ з’являлась інформація про те, що причетність до захоплення заводу має член фракції Партії регіонів у Верховній Раді  Володимир Пехов. Він виграв вибори у 64-му окрузі з центром у місті Коростені.

Офіційних коментарів щодо ситуації із захопленням заводу депутат не давав.

Натомість його колишні опоненти стверджують, що Пехов взагалі не з’являється на окрузі, його там не бачили нібито ще з часів виборів. Депутатство йому потрібне було тільки заради недоторканності, говорять на окрузі.

1.ZT.UA