Посол ЄС засвідчить зміни у системі державних закупівель в Україні

 

Ян Томбінські. Фото з сайту liga.net

Ян Томбінські. Фото з сайту liga.net

Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські візьме участь у заключній конференції Проекту ЄС «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель України зі стандартами ЄС», що  відбудеться 16 травня 2013 року.

На конференції будуть оцінювати результати 4-річної співпраці між українськими установами та ЄС, а саме допомогу Антимонопольному комітету України (АМКУ)  у формуванні політики та законодавства у сфері конкуренції.

 Проект надав суттєву підтримку Україні у розробці законопроекту про державну допомогу та системи моніторингу і контролю.

У сфері державних закупівель Проект зосереджував свою діяльність на розробці законопроекту про державні закупівлі та на просуванні стандартів ЄС у правовому регулюванні державних закупівель. Проект також співпрацював з іншими донорськими організаціями, такими як ОЕСР, Світовий банк і USAID.

Ласкаво запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у конференції та короткому брифінгу для преси.

 Що?                      Заключна конференція Проекту ЄС «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель України зі стандартами ЄС»

Коли?                  16 травня 2013 року

10:00-16:00 конференція 12:30-13:00 – короткий брифінг для преси з доповідачами конференції.

Де?                       Готель «Опера», вул. Б. Хмельницького, 53

Учасники:          Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, Голова АМКУ Василь Цушко,  Перший заступник міністра Мінекономрозвитку Анатолій Максюта.

Довідкова інформація

Впровадження Проекту розпочалося у січні 2009 року та завершується у травні 2013 року із загальним обсягом фінансування понад 5 млн. євро.

За своєю суттю цей Проект був одним з найважливіших засобів допомоги українському уряду із загальною метою удосконалити та привести у відповідність до стандартів ЄС законодавчу базу та заходи впровадження у трьох компонентах: конкуренція, державна допомога та державні закупівлі.

За акредитацією та додатковою інформацією звертайтеся:

Катерина Карпенко, адміністратор проекту, тел.: +38 (044) 594-64-31, K.Karpenko@competitionproject.org.ua