Прес-секретар Януковича спростувала інформацію про наявність у Межигір’ї туалету з коштовним камінням

Одна з версій золотого унітазу. Фото з сайту zp.comments.ua

Одна з версій золотого унітазу. Фото з сайту zp.comments.ua

Прес-секретар Віктора Януковича спростувала інформацію агентства France Press (AFP) про те, що в резиденції Президента, у Межигір'ї, на будівництво санвузла витратили 350 тис. євро.

Як передає Сегодня.ua, в матеріалі агентства йдеться: "За інформацією джерел AFP серед будівельників, санвузол повністю інкрустований напівкоштовним камінням, яке коштувало 350 тис. євро".

Автор новини, журналіст агентства France Press Ганна Цуканова впевнена у своїй правоті, зазначає видання.

"Ми не маємо звички писати інформацію, яка викликає у нас сумніви. Ми ж не стверджуємо, що ми це бачили (в сенсі санвузол), ми говоримо, що джерела нам це сказали", - заявила Цуканова.

"Інформація, опублікована AFP, не відповідає дійсності, - заявила у коментарі для Сегодня прес-секретар президента Дарина Чепак. - Ніяких туалетів з дорогоцінними каменями в будинку Президента немає.

Як і немає будь-якої незвичайної розкоші. Після того, як фото будинку Януковича були опубліковані, поширення такої інформації, тим більше з посиланням на неназвані джерела, просто суперечить здоровому глузду і нагадує сумнівні політичні технології ".

"Поява цих пліток - просто чорний піар у зв'язку з посиленням боротьби з корупцією, яку веде наш президент, а також у зв'язку з посиленням політичної боротьби в країні", - про це виданню заявило джерело в оточенні Януковича.

Юристи вважають, зазначає видання, що справа може мати судову перспективу.

Раніше повідомлялося, що УП з'ясувала, скільки коштує оренда кабінету для Януковича на території Межигір'я.

Корреспондент