Дружина польського міністра помітила, що “засміяли” дешевий годинник її чоловіка

Screen Shot 2013-04-28 at 14.32.37"Українські ЗМІ сміються над польським міністром закордонних справ, бо у нього немає годинника $40,000, як у їхніх міністрів", - поділилася через Twitter своїм спостереженням Анна Аппелбаум - впливова американська журналістка, відома низкою книг про історію країн Центральної та Східної Європи.

Можливо, через обмеження обсягів тексту в Twitter пані Апелбаум не дала зрозуміти, чи вловила вона увесь сарказм статті в журналі Український Тиждень, який під заголовком "Порівняно з українськими міністрами очільник польського МЗС - жебрак"  подав фотогалерею з порівнянням годинника польського міністра Радослава Сікорського з годинниками українських посадовців. Напевне, таки зрозуміла, бо навряд чи поширювала би посилання на статтю про годинник свого чоловіка.

25 квітня, 2013

Порівняно з українськими міністрами очільник польського МЗС — жебрак

Європейці так нічого і не зрозуміли. Говорити з українськими посадовцями можна лише на рівних. Слабших вони або ігнорують, або мають за ніщо. Що в принципі одне і теж.

Ну і навіщо було відправляти в Україну для перемовин про підписання важливої угоди Міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського? Він, звісно поважний і професійний політик, але ж жебрак. В нього на руці японський кварцовий годинник Bulova, який коштує, всього-на- всього, якісь 165 доларів.

 Невже, цілий Європейський союз не міг скинутись йому на якийсь пристойний годинник, щоб він не виглядав в Україні білою вороною.

Не можна з такими годинниками їздити на перемовини із українськими чиновниками. Не зрозуміють. Жодного результату не буде. Бо як пояснити українському міністрові, що людина, в якої на руці всього лише 165 доларів, -  солідна і впливова?

Навіщо нам ця бідна Європа де навіть міністри носять годинники, дешевші від телефонів середньостатистичного помічника народного депутата ВРУ? Злидота! Та наші хлопці "котел", дешевший за кілька тисяч доларів, навіть не приміряють. Не те що з'явитися на ясні очі колезі з іншої країни.

Вдумайтесь:

Олександр Вікторович Клименко, Міністр доходів і зборів України, носить "котел" IWC Portuguese Vintage 1939 (Platinum) вартістю $31200.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ставицький Едуард Анатолійович носить годинник F.P. Journe Octa Sport «Indy 500» Limited Series — майже за €30000.

Міністр юстицiї України Олександр Володимирович Лавринович має тонесенький годинник Piaget Altiplano Ultra-Thin десь за $10000.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Миколайович Прасолов - Vacheron Constantin The Jubile 1755 - 85250/000J-9142 за $36500.

Міністр інфраструктури України Володимир Васильович Козак носить Bovet Amadeo Fleurier 43mm Gold. Af43002 за $48000.

І навіть звичайний депутат-комуніст Адам Іванович Мартинюк, колишній Віце-спікер ВР і той, дізнається час з Blancpain Leman Ultra Slim - Big Date 2150-1130-53, що коштує від $6225 до $9200.

То ж про яку Європу ми говоримо?

Ці люди з годинниками за 165 доларів будуть вчити нас як жити? “Ну бєспрєдєл, внатурє...”