Чому бензин для шкільних автобусів дорожчий за той, що на заправці?

Фото з сайту expres.ua

Фото з сайту expres.ua

Серед багатьох видів закупівель товарів, робіт і послуг на місцевому рівні, що реалізують шляхом проведення тендерів, є закупка паливно-мастильних матеріалів.

Лікарні, міські ради, райдержадміністрації, комунальні підприємства купують колосальні об’єми цього товару: кількість закупівлі його у середньостатистичному районі вимірюється десятками тисяч літрів.

Проте найбільше палива закуповують відділи освіти районних державних адміністрацій, які повинні забезпечити якісну і вчасну доставку дітей шкільними автобусами до закладів освіти.

Сквирський районний відділ освіти, що на Київщині, також проводить закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Проте, як і в багатьох інших випадках,  навіть поверхневий аналіз договорів, що укладались між постачальником палива та відділом, викликає низку запитань.

Зокрема з договору ми можемо бачити, що ціна закупівлі пального марки А92, А95 (станом на початок минулого року) чомусь вища за ціни на  пальне, що є на заправках сьогодні.

Ціни на паливо Зазначені в договорі станом на травень 2012 року На заправці станом на  листопад 2012 року
А-92 11 грн 20коп 10 грн 95 коп
А-95 11грн 50 коп. 11 грн 15 коп
ДП 10 грн 80 коп 10 грн 30 коп

Навіть не аналізуючи накладні, ми задаємось одним єдиним питанням,  -  чому чиновники дозволяють закладати постачальникам завищені ціни на товари роботи і послуги?

Невже економія бюджетних коштів та подальше їх раціональне використання не входить в посадові обов’язки можновладців, які проводять тендерні закупівлі?

Сьогодні вже навіть не актуально вкотре робити припущення та будувати версії щодо причин халатних дій представників місцевої влади, яка проводить такі закупівлі.

Продемонструю черговий договір який викликає сумнів щодо прозорості і адекватності формування цінової пропозиції. Я впевнений, що тільки тоді, коли кожен другий громадянин нашої держави зможе навчитись навіть поверхнево аналізувати закупівлі, які проводить його місцева влада,  ми зможемо подолати корупцію.

А проводити такий аналіз не так вже і важко, достатньо тільки подивитись ціни, за якими закуповує влада продукти харчування для дитячих садків, ліки та інші товари, і порівняти їх з цінами в супермаркетах та на ринках.     BENZYN SK 2

І наприкінці хочу наголосити, що згідно з оцінкою незалежних експертів, під час проведення державних закупівель товарів та послуг органами влади розкрадається десята части­на державного бюджету України.

Головною причиною зловживань у сфері публічних фінансів є брак ефективного контролю з боку громадськості за витрачанням бюджетних коштів.

Протистояти цьому можна лише в тому випадку, якщо громадськість займе активну позицію та активізується шляхом посиленням контролю.

На жаль, в Україні дотепер не склалася система та не запанувала традиція прискіпливої громадської уваги стосовно того, на що і в яких розмі­рах витрачаються кошти платників податків.

Громадський контроль над процедурою закупівлі товарів та послуг з боку органів влади (розпорядників бюджетних коштів) на місцевому рівні, тільки починає активно впроваджуватись.

Наразі такий контроль фактично обмежується лише відслідковуванням громадськістю оголошень у «Віснику державних закупівель» і жодним чи­ном не здійснюється в ході безпосередньої організації, проведення та підбиття підсумків торгів тендерним комітетом.

Григорій Іванченко