Чи відремонтують по гарантії здолбунівські дороги, які знищились за 11 місяців?

Petluri

Дорога по вул.С.Петлюри у своїх надрах, окрім асфальту, містить ще і дерев’яні дошки. Фото з сайту zdolbuniv.com

Так як роботи ці виконувались у травні місяці, про що писали тут   і тут , то відповідно термін гарантії спливає у травні.

Тобто через місяць.

Щоб запобігти травневому відпочинковому склерозу нашої влади ми вирішили у квітні місяці подивитись, у якому ж стані ті ділянки доріг, які ремонтувались, і в разі їх неякісного ремонту мають повторно бути відновлені за рахунок коштів виконавців.

Давайте порівняємо  дороги, що ремонтувались 08 травня 2012 року, і їх стан на 8 квітня 2013 року. При наведенні на фото можна прочитати назву вулиці. Перші фото 2012-го року, нижче за ними – цьогорічні.

вул.Шевченка. 8 травня 2012

та ж вул.Шевченка, те ж місце 08 квітня 2013

вул.Наливайка, 2012 фото зі сторони АЗС

а це вул.Наливайка через 11 місяців після ремонту

вул.Щепкіна 2012 рік

вул.Щепкіна 08 квітня 2013

Ще одна дорога по вул.С.Петлюри (дивись головне фото) у своїх надрах, окрім асфальту, містить ще і дерев’яні дошки (фото з сайту zdolbuniv.com)

Так от: «Капітальний ремонт вул. С. Петлюри проводило ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». Сума 825,7 тис. грн. Гарантійний термін 3 роки.»

Тож є привід запитати дорожників про стан вулиці після їх роботи. Ми зробили відповідні запити. І ...

Здолбунівська міська влада розпочала ремонт доріг. Принаймні це вона пообіцяла у своїй відповіді на наш запит, щодо обстеження автошляхів на предмет виставлення рекламацій до тих, хто проводив поточний і капітальний  ремонт у 2012 році.

Як бачимо, КП «Здолбунівське» з 2013 року прийняло на баланс міські дороги, тому за події попереднього року відповіла сама міська рада. У листі за підписом міського голови йдеться про те, що обстеження доріг триває, і вже з 24.04 почнеться їх ремонт, а чи будуть його виконувати ті ж підрядники і за свої кошти, жодного слова.

Тож не здивуємось, що міська рада і підрядники 2012 року спробують забути попередній рік і цю зиму, як «страшну казку», а на нові ремонти використати знову наші з вами кошти. Тому звертаємось до прокуратури і ДЕПУТАТІВ міської, обласної рад, відстежити доцільність використання коштів міською радою на ці потреби, укладення угод міською радою і виконання гарантійних зобов’язань.

18 квітня 2013 року   № 50

                                                                           Керівнику НГО “АЦРМ “ЗЕОН”

                                                                          Орлову М.

            На Ваш інформаційний запит від 17.04.2013 року  КП “Здолбунівське” повідомляє, що дороги на балансі підприємства знаходяться із січня 2013 року, а за 2012 рік інформацією не володіє.

Директор                                                                                        С.В. Потапчук

 

                                       Голові ради НГО АЦРМ  « ЗЕОН»

                                                                             Орлову М.

             На Ваш запит від 17.04.2013року № 10-02/20, щодо надання інформації про проведення обстеження стану дорожнього покриття вулиць міста Здолбунів, Здолбунівська міська рада повідомляє, що в квітні 2013року проведено обстеження стану дорожнього покриття вулиці С.Петлюри, де в 2012 році проводився капітальний ремонт. Недоліків у стані дорожнього покриття не виявлено, зауважень та рекламацій підряднику не виставлялось, акт обстеження не складався.

            Обстеження стану дорожнього покриття вулиць міста, на яких в 2012 році проводився поточний ремонт,  триває. Роботи по поточному ремонту заплановано розпочати з 24  квітня 2013 року.

Міський голова                                                                   Ольшевський І.О.

Якщо результати обстеження доріг і виконання договірних гарантійних зобовязань підрядниками по ремонту доріг Здолбунівською міською радою не будуть оприлюднені – значить, у  тому ми будемо вбачати корупційний  умисел міського голови чи халатне виконання своїх обовязків. Розслідування триває.

Микола Орлов