Активісти третій день поспіль блокують діяльність київських “лохотронів”

lohotronАктивісти незалежної профспілки “Захист праці” третій день поспіль блокують діяльність кількох  київських агентств з працевлаштування, в народі більше відомих як “лохотрони”.

Про це журналісту СтрайкUA розповів активіст профспілки Євгеній Чепелянський.

“Ми ступили на стежку протистояння з шахраями свідомо. Звичайно, нікому не подобається отримувати листи з погрозами, травля собаками, сльозогінним газом і потурання з боку органів правопорядку” – сказав він у коментарі під час акції.

Сьогодні, за його словами, ситуація повторилася – на активістів почали тиснути власники і співробітники агентств, погрожуючи розправою, поки що, на щастя, на словах.

Для довідки:

Як відомо в Києві та низці обласних центрів України (Вінниця, Харків тощо) діє ряд кадрових агентств, котрі займаються спекуляціями з працевлаштуванням, результатом котрих стають ошукані громадяни.

В Києві, до прикладу, “чемпіоном” серед “лохотронів” є «ТОВ Денвер плюс» (вул. Фрунзе, 160А), котре  діє за класичною схемою , розміщуючи оголошення про роботу на дому. Пропозиція дуже спокуслива, але перед цим треба заплатити 300 гривень. Ясна річ, ніякої роботи ніхто не надає.

СТРАЙКUA