Управління Мінюсту на тендері «протягнуло» потрібну компанію

Фото з сайту expres.ua

Фото з сайту expres.ua

Головне управління юстиції у Запорізькій області Мінюсту України за результатами тендеру уклало  договір з ТОВ «Сервісна компанія «Формула» на постачання паливних матеріалів вартістю 523 800 грн. За цю суму управлінню юстиції з квітня по серпень поставлять 32 тисячі літрів бензину А-95, 5 тисяч літрів бензину А-92, та 8 тисяч літрів дизельного палива. Яка ціна літра кожного пального, в тендерній документації не вказано.

Разом з тим, середня ціна літра всіх видів пального, що пропонує «Сервісна компанія «Формула»,  становить 11,64 грн. При цьому, згідно моніторингу середньоринкових  цін на ринку пального, в Запорізькій області середня ціна літра закуплених видів пального становить 10,47 грн.
Окрім переможця, участь в тендері взяли ТОВ «ITBI» та ПП «Транзит». Вартість пропозиції «ITBI» становила 526 050,00 грн. Вартість пропозиції «Транзиту» була найнижчою та становила 481 тисячу гривень, але конкурсна комісія відхилила пропозицію, аргументувавши це невідповідністю документації.
Згідно з даними держреєстру, допущені до торгів учасники — ТОВ «ITBI» та ТОВ «Сервісна компанія «Формула» зареєстровані за однією адресою: м.Київ, вул. Козацька, будинок 120/4. Також у компаній спільні номери телефонів. ІТВІ - Формула

Чи варто нагадувати про основне завдання конкурсних торгів у створенні конкуренції?