Українці вважають, що із корупцією треба боротися на референдумі

КорупціяПереважна більшість українців вважають, що необхідно прийняти на референдумі антикорупційний закон, який би дозволяв контролювати витрати чиновників і депутатів.   Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 23 лютого по 11 березня 2013 року.

88,2% респондентів згодні з тим, що закони проти корупції в Україні недійові через те, що вони приймаються Верховною Радою, тобто депутатами, для контролю за якими ці закони теж призначаються.

В тому числі повністю згодні 65,5% та скоріше згодні 22,7%. Скоріше не згодні – 3,2% опитаних, повністю не згодні – 1,7%. Не змогли відповісти на питання 6,7%.

Понад 88% українців згодні також з тим, що необхідно прийняти на референдумі антикорупційний закон, який би дозволяв контролювати витрати чиновників і депутатів усіх рівнів, а також членів їхніх родин і їхніх родичів.

При цьому повністю згодні 67.1% та скоріше згодні 20.9%.

Методом інтерв'ю опитано 2760 респондентів, що мешкають в усіх областях (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,8% для показників близьких до 50%, 2,4% для показників близьких до 25% та 1,7% для 10%.

Українська правда