Екс-директора «Укркінохроніки» засудили на 8 років за розтрату коштів

Захид

Фото ZAXID.NET

Як повідомляє прес-служба прокуратури Печерського району Києва в понеділок, за вироком суду екс-директора ДП "Укркінохроніка" визнано винним, і йому призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, терміном на три роки.

У прес-службі повідомили, що в 2008 році ДП "Укркінохроніка" отримало державне замовлення на створення та випуск у прокат повнометражного фільму "Пісня Галагана" за мотивами козацьких переказів.

Того самого року директор ДП "Укркінохроніка" уклав із приватним підприємством договір, згідно з яким фірма була зобов'язана виготовити декорації до фільму, а саме: огорожі, козацькі будинки, сторожові вежі, колодязі та інший інвентар.

Проте, як встановило слідство, фірма-підрядник ніяких робіт із виготовлення декорацій не здійснила. Незважаючи на це, директор ДП "Укркінохроніка" підписав акт виконаних робіт, згідно з яким на банківські рахунки приватного підприємства було перераховано 300 тис. грн державних коштів.

Крім того, під час досудового слідства керівника "Укркінохроника" викрили у вчиненні інших посадових злочинів, а саме – перевищенні службових повноважень та підробленні документів, на підставі яких начальнику одного з відділів підприємства було незаконно видано ордер на отримання житлового приміщення, що належало кіностудії.

ZAXID.NET