У Києві за матеріалами СБУ засуджено чотирьох працівників Київської регіональної митниці

Фото з сайту censor.net.ua

Фото з сайту censor.net.ua

У Києві за матеріалами СБУ до кримінальної відповідальності притягнуто чотирьох колишніх працівників Київської регіональної митниці. Протиправну схему стягнення коштів з суб’єктів підприємницької діяльності налагодили начальник відділу митного оформлення та троє його підлеглих-інспекторів. Зловживаючи службовим становищем та наданими повноваженнями, посадовці вимагали та отримували незаконну винагороду за сприяння у здійсненні митного оформлення міжнародних експрес-відправлень.

У листопаді 2012 року у Оболонському районі столиці співробітники СБУ затримали зловмисників у їхніх службових кабінетах. Митники отримали 7 200 гривень хабара від представника комерційної структури, яка надавала митно-брокерські послуги, за безперешкодне оформлення декларацій на вантаж.

Оболонський районний суд м. Києва визнав зловмисників винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України та засудив до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки. Рішенням суду усіх чотирьох підсудних позбавлено права обіймати атестовані посади у правоохоронних органах, та посади, пов’язані з виконанням функцій представників влади.

Вирок вступив у законну силу.

Прес-центр СБ України