Львівські велокомбінації. Соратник Садового будуватиме доріжки невідомо за чиї гроші

SADOVYYНе пройшло і двох днів від того часу як представник німецького уряду Лео Кройц у касці та з лопатою на камеру відкривав будівництво велодоріжки у Львові на вулиці Липинського, як уже намалювався черговий скандал. 

Як раніше повідомляв «Погляд», велодоріжку на Липинського добудовують за грантові кошти уряду Німеччини. Загальна сума гранту 600 тисяч євро. Її поділили на добудову двох доріжок – на вул. Стрийській-Науковій і власне на вул. Липинського.

Однак 19 квітня видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на Вісник державник закупівель, публікує інформацію про те, що велодоріжку на Липинського будуватимуть за кошти із фондів соціального страхування.

Як пише видання, львівське комунальне підприємство “Львівавтодор” замовило влаштування велосипедних доріжок на вулиці Липинського від просп. Чорновола до вул. Хмельницького у Львові. Переможцем торгів стало ПП “Дорожні технології” КС, яке запропонувало виконати роботи за 2 млн 652 тис. грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ “Конструкціон Інтернешинл”, яке запропонувало на 268 тис. грн більшу ціну. Велосипедні доріжки мають бути готові вже цього року.

Власником ПП “Дорожні технології” КС є Петро Соболь, депутат Львівської міської ради від ГП “Пора” у 2006-2010 роках. Підприємство заснували лише у лютому 2012 року. Про досвід компанії відомо лише те, що одночасно з цим тендером вона виграла ще один, на ямковий ремонт за 284,4 тис. грн від Шевченківської РА Львівської міськради.

Одразу така інформація насторожила, адже знаємо, що кошти на велодоріжку на Липинського дають німці. «Погляд» звернувся за коментарем до директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези.

Пан Береза підтвердив, що так, ідеться саме про цю доріжку, і роботи виконує  ПП «Дорожні технології», однак вперше чує про якісь фонди соціального страхування. Каже, це якась помилка.

«Я не знаю, чому вони так пишуть, що хочуть люди, те і пишуть, ну що поробиш. Люди помиляються, ми не боги, щоб не помилятися», – філософськи відповів Олег Береза і порадив звернутися до куратора проекту, радника міського голови Львова з питань велоінфраструктури Олега Шміда.

«Я вперше про це чую, це якась помилка. Грантові кошти в жодні фонди не переводяться, вони є на рахунках в ЛКП «Львівавтодор» і по мірі потреби переводяться на розрахунковий рахунок. Підрядник попросив виділити 25% від вартості для закупівлі будматеріалів. Ми їм виділили десь близько 600 тис грн., при чому ми попросили дозволу у посередника коштів – фундації GIZ», - теж здивовано відповів «Погляду» Олег Шмід.

Однак він все ж пообіцяв з’ясувати цю ситуацію в голови тендерного комітету.

До речі про тендер. Як відомо, коли укладається міжнародна угода про грант, то тендерів жодних проводити необов'язково. Однак у випадку з львівськими велодоріжками, як пояснив Олег Шмід, провести його наполіг грантодавець, тобто, уряд Німеччини. Тому був проведений тендер. Учасників було всього два.

«Дорожні технології» перемогли, бо запропонували значно нижчу ціну», - сказав Олег Шмід.Якось дивно виникає: невже Вісник державних закупівель міг помилково «очистити» бюджет на 2,5 мільйони і припасувати їх екс-депутату Львівської міської ради та ще й хорошому товаришу Андрія Садового?

Сподіваємося, що добродії Береза та Шмід таки з’ясують, за які гроші будуватимуть велосипедні доріжки у Львові. Аби здуру не вийшло, що за одну роботу платитиме і німецький уряд і львівський бюджет.

Ну й нарешті, кілька слів про Петра Соболя. Фактично вся його кар’єра так чи інакше пов’язана із міським головою Андрієм Садовим.

З листопада 1994 року  Соболь - керівник відділу інформаційно-технічного забезпечення Фонду соціальної адаптації молоді міста Львова. Заступником директора там працює Андрій Іванович Садовий, який, як кажуть обізнані люди, реально керує структурою.

З грудня 1995 по жовтень 1996 року – керівник відділу обліку цінних паперів ЗАТ ІК «Галицькі інвестиції». З жовтня 1996 року – заступник директора ЗАТ ДКК «Український реєстратор».

З вересня 1998р. – голова правління, а з листопада 1999р. – голова спостережної ради ЗАТ ДКК «Український реєстратор». Усі згадані структури ну дуже не чужі теперішньому міському голові, про що у Львові знає кожен собака.

З травня 2000 року – Соболь керівник інформаційно-аналітичної служби ВАТ «Південьзахіделектромережбуд», головою правління якого в той час є, звісно, Андрій Іванович Садовий.

З лютого 2001 року – Соболь уже працює на ВАТ «Львівська тютюнова фабрика», яке очолює ще один майбутній «порист», а заодно й кум Садового Володимир Квурт.

Львів’яни ще, певно, не забули слоган «Галицьких інвестицій», який звучав: «Свій до свого по своє!»

Новий ПОГЛЯД