Зупинимо розкрадання Києва разом!

Фото з сайту novynar.com.ua

Фото з сайту novynar.com.ua

Те, що з червня Київрада втрачає легітимність, схоже, розуміють і самі депутати.
З осені їм весь час заважали їсти місто. То активісти штурмують, то УДАРівці з Верховної Ради заважають голосувати чужими картками – масштаби відгризання шматків Києва впали з сотень за засідання до десятка. Завтра вони хочуть це надолужити.

На засіданні Київради заплановано з'їсти стільки шматків землі, що ми знову не змогли вмістити це в один текст. Сусіди-кияни з Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського і Солом'янського районів – дивіться тут: http://www.svidomo.org/defend_article/13513, чи не біля Вашого будинку роззявлена пащека. Як, наприклад, вже помітили захисники Біличанського лісу (www.facebook.com/profile.php?id=100003752778679)

Шевченківський район – тут: http://www.svidomo.org/defend_article/13514 Вже б'ють на сполох мешканці Прорізної, які не вірять в спортивність "спортивного центру" біля 48 гімназії.

Як завтра можна цьому протидіяти? Тепер до Київради кожен киянин може зайти з паспортом. Приходьте з ним на 09:45, говоріть, що Ви йдете до депутатів Київради, і зустрінемося на 4 поверсі біля зали засідань. Попросимо депутатів не красти київську землю. Якщо пацюки не почують – знову доведеться пояснювати, що буває, коли киян не чують.

Одночасно велике прохання до всіх киян-депутатів парламенту – станьте першою колонною! Приходьте прямо в залу Київради і забезпечуйте чесність голосувань всередині.

FACEBOOK