Вибори в Києві не призначено. Правлячий режим перейшов до відкритої узурпації влади в українській столиці

big-popov_yanukovichВерховна Рада 16 квітня 2013 року на ранковому засіданні вдруге провалила питання призначення виборів у Києві. За відповідну постанову авторства народного депутата Яворівського проголосувало 200 народних депутатів, зокрема з фракції «Батьківщини» – 93, «УДАРу» - 39, «Свободи» - 34, КПУ – 20, позафракційних – 14. Жоден представник фракції Партії регіонів не підтримав постанову про призначення виборів київського міського голови і депутатів Київради.

Результати голосування ще раз засвідчили, що правлячий режим боїться призначати вибори в Києві, усвідомлюючи, що Партія регіонів з тріском їх програє. Адже на виборах до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року ця антинародна політична структура зазнала вражаючої поразки, набравши 12,6% голосів виборців, в той час, коли три партії, які входять до об’єднаної опозиції, отримали підтримку майже 74% виборців.
Отже, як в українській столиці, мешканці якої продемонстрували, що вони абсолютно не підтримують Партію регіонів, може керувати її представник Олександр Попов? Фактично 16 квітня 2013 року правлячий режим ще раз підтвердив, що він взяв курс на узурпацію влади в місті Києві, і робитиме все для того, щоб Києвом і далі керував нелегітимний Попов, якого не обирали кияни, а призначив Янукович.
Зрозуміло, що після 2 червня 2013 року і Попов, і Герега, і депутатський корпус Київради опиняться поза законом, і будь-які їхні рішення будуть нелегітимними. Кияни більше не можуть миритися з тим, що в їхньому місті діє окупаційний режим, коли з числа 34 найвищих посадовців міста лише четверо є корінними киянами, натомість 12 – вихідці з Донбасу.
Тому відмову правлячого режиму Януковича підтримати постанову про призначення виборів в Києві можна розглядати як ще одну, найголовнішу, передумову для того, щоб у Києві розпочати реалізацію 5 статті Конституції і переходити до прямого народовладдя.