100 приречених на смерть українців вишикуються навпроти Кабміну зі зв’язанними руками та мішками на головах

final3_0Хворі на смертельні хвороби українці, яких залишили без шансу на життя, вишикуються 17 квітня в живу стіну під будівлею Кабінету Міністрів України. 100 людей зі зв’язаними руками та з бавовняними мішками на головах, приречених на смерть, стоятимуть навпроти своїх катів під барабанний дріб, що символізуватиме страту.
Акція «Приречені» розпочнеться 17 квітня, в середу, о 9.30, коли всі урядовці, причетні до перегляду бюджету 2013, збиратимуться на роботу. Акція пройде за адресою: вул. Грушевського 12/2. О 10.00 розпочнеться прес-брифінг, у якому візьмуть участь пацієнти, яких прирекли на смерть, а саме:
- Хворий на гепатит С
- Хворий на туберкульоз
- ВІЛ-позитивний
Справа в тому, що незважаючи на перше ж Доручення Президента України Віктора Януковича після прийняття Бюджету 2013 – переглянути бюджет та профінансувати в повному обсязі лікування українців, хворих на смертельні хвороби, гроші на лікування досі не були виділені. Кабінет Міністрів України проігнорував запит від Міністерства охорони здоров’я про виділення коштів на лікування. За поданням Кабміну, 27 березня бюджетний комітет Верховної Ради України проголосував поправки до Державного бюджету 2013, не виділивши гроші на лікування 44 000 українців, які помруть вже цього року через відсутність ліків.
Саме тому пацієнти прийдуть до Кабінету Міністрів, щоб вимагати виділення грошей на лікування. В іншому випадку хворі наочно демонструватимуть своїм катам, на що вони  прирекли 44 тисячі українців.
Увага для всіх хворих українців, що негайно потребують лікування від гепатиту С, туберкульозу або ВІЛ – приходьте відстояти своє законне право на лікування! Мовчання – це смерть.

Контактна особа:
Устінова Олександра
067 550 15 70
Oleksandra.u@ucab.org.ua

UCAB